Ukraine

Суд у Мінську відмовився змінити запобіжний захід опозиціонерці Марії Колесниковій

Одна з лідерок протесту залишатиметься за ґратами ще півтора місяця.

Білоруська опозиціонерка залишатиметься за ґратами ще півтора місяця: мінський суд відмовився змінити запобіжний захід одній з лідерок протесту Марії Колесниковій.

Про це розповіли у ТСН.Ранок.

Колесникову звинувачують у посяганні на національну безпеку.  До суду підтримати опозиціонерку прийшли європейські дипломати - посли Франції, Австрії та Румунії. Вона брала участь у засіданні через відеозв’язок, бо від 12 вересня перебуває у СІЗО в місті Жодино.

Слід зауважити, що злідерів білоруської опозиції на волі у Мінську залишається лише нобелівська лауреатка та письменниця Світлана Алєксієвич. Решту опозиціонерів або вивезли з країни, або ж вони потрапили за ґрати.

Відео Мінський суд відмовився змінити запобіжний захід Марії Колесниковій

Білоруська опозиціонерка залишатиметься за ґратами ще півтора місяця – Мінський суд відмовився змінити запобіжний захід одній з лідерок протесту Марії Колесниковій. Щоб її підтримати, до суду прийшли європейські дипломати - посли Франції, Австрії та Румунії. Колесникова участь у засіданні брала через відеозв’язок. Від 12 вересня вона перебуває у СІЗО в місті Жодино. Жінку звинувачують у посяганні на національну безпеку. З лідерів білоруської опозиції на волі у Мінську залишається лише нобелівська лауреатка, письменниця Світлана Алєксієвич. Решту або вивезли з країни, або ж вони потрапили за ґрати. 

Мінський суд відмовився змінити запобіжний захід Марії Колесниковій

Як повідомлялося, білоруська опозиція створила Координаційну раду для мирного процесу передачі влади Світлані Тихановській. Вони вимагають припинення політичного переслідування білорусів, звільнення всіх політичних в'язнів і визнання виборів 9 серпня 2020 року недійсними.

Згодом у республіці порушили кримінальну справу проти опозиціонерів через заклики до "захоплення влади". Марія Колесникова проходила у справі як свідок. Опісля її намагалися вивезти з країни, але вона порвала на корлоні свій паспорт і відмовилася залишати Білорусь. Згодом вона опинилася в СІЗО.

Football news:

Hans-Dieter flick: I Hope Alaba will sign a contract with Bayern. Our club is one of the best in the world
Diego Maradona: Messi gave Barca everything, brought them to the top. He was not treated the way he deserved
Federico Chiesa: I hope to leave my mark in Juve. We will achieve great results
The Coach Of Benfica: I don't want us to look like the current Barcelona, it has nothing
Guardiola on returning to Barca: I'm happy at Manchester City. I hope to stay here
Fabinho will not play with West ham due to injury
Ronald Koeman: Maradona was the best in his time. Now the best Messi