logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Суд у справі "ПриватБанку" переносять, щоб отримати кредит від МВФ – Кушнірук (Відео)

'ПриватБанк'
'ПриватБанк' http://dnepr.info

Міжародний валютний фонд не ухвалюватиме ніякі рішення по Україні, доки не буде остаточно зрозумілої ситуації із націоналізованим банком, вважає економіст

Економіст, голова експертно-аналітичної ради українського аналітичного центру Борис Кушнірук в ефірі програми "ІнфоДень" на "5 каналі" розповів про можливі причини перенесення судових засідань щодо оскарження націоналізації "ПриватБанку".

"Перенесення ухвалення остаточних рішень пов'язані з тим, що всі розуміють, якщо буде ухвалене остаточне рішення в інтересах Коломойського, тоді це повністю зупинить співпрацю України із західними партнерами. В першу чергу, з Міжнародним валютним фондом, який доволі жорстко заявив з цього приводу", – сказав Кушнірук.

Він додав: "Тому зараз є спроби якось домовитися з МВФ, а потім вже ухвалювати рішення на користь Коломойскього. Думаю, що тут МВФ займуть позицію, що вони не ухвалюватимуть ніяких рішень по України, доки не буде остаточно зрозумілої ситуації, рішень Верховного суду з цього приводу і доки не буде зазначено, що держава не буде гратися в інтересах Коломойського".

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Нагадаємо, шостий апеляційний суд Києва за клопотанням "ПриватБанку" призупинив розгляд скарги на рішення Окружного адміністративного суду про скасування націоналізації "ПриватБанку" до розгляду у Великій палаті Верховного Суду справи за позовом сім'ї Суркісів.

Themes
ICO