logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Суперник Кличка назвав його монстром і був нокаутований в першому раунді

 

Менш, як за півроку після другої поразки в кар'єрі – від південноафриканця Коррі Сандерса – Володимир Кличко повернувся в бокс у бою проти аргентинця Фабіо Едуардо Молі. На кону в поєдинку стояв як вакантний титул інтерконтинентального чемпіона за версією WBA, так і подальші перспективи Володимира.

Друга поспіль поразка могла поставити дуже великі питання щодо доцільності подальшого продовження кар'єри Володимиром.

- Цей бій для мене означає "все або нічого". В разі поразки, мені в спорті робити нічого. Я з нетерпінням очікую цієї суботи, немов це буде мій день народження, - заявив на передматчевій пресконференції 25 серпня 2003 року Кличко-молодший.

Цей бій для мене означає "все або нічого"

Аргентинський надважковаговик до бою мав дві поразки – як і Кличко – і 29 перемог, 17 нокаутів. Він не скупився на компліменти на адресу українця.

- Володимир Кличко - це особливий суперник. Він просто монстр! – заявив Молі на пресконференції.

Повернення Кличка 30 серпня на "Olympiahalle" в німецькому Мюнхені виявилось блискавичним. Вже в середині першого раунду Володимир провів лівий боковий у скроню суперника, після якого той так і не зміг піднятися з колін до закінчення відліку рефері – перемога нокаутом в першому раунді.

Для Володимира Кличка перемога над Фабіо Молі стала 41-ю в кар'єрі.

Зараз ви читаєте новину «Суперник Кличка назвав його монстром і був нокаутований в першому раунді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO