Ukraine

Таких випробувань в моєму житті не було: Макс Леонов прокоментував перемогу на Танцях з зірками

Український хореограф Макс Леонов став переможцем проєкту "Танці з зірками" 2020 разом з партнеркою Сантою Дімопулос. Чоловік досі не може повірити у перемогу, оскільки був переконаний, що отримає друге місце на проєкті.

Танцівник Максим Леонов зазначив, що попри усі старання на репетиціях він до останнього думав, що займе із Сантою друге місце на "Танцях з зірками". Можливо, це його невпевненість у собі, як він зізнався на своїй інстаграм-сторінці.

"Для мене це було серйозне випробування довжиною в пів року. Можливо по ту сторону паркету і екрану склалося враження, що все пройшло досить гладко – технічний початок, зростання, технічний кінець сезону. Але таких випробувань в моєму житті не було. І я вдячний всесвіту за цей челлендж. Таким, як колись, вже не буду ніколи", – поділився Леонов.

Зокрема чоловік прокоментував сам фінал шоу, адже останні 2 випуски "Танців..." відбулись без глядачів у залі через карантин вихідного дня.

Переможців назвали, а овацій немає. Начебто все не по-справжньому. Але від того атмосфера стає ще більш загадковою,
– додав переможець 7 сезону.

Через обмеженість у часі в прямому ефірі 14 випуску Максу Леонову не дали можливість подякувати за його перемогу. Тому він жартома зазначив, що останнє слово залишилось за ним. Чоловік подякував усій команді "Танців з зірками", а також Санті, яка була його парнеркою впродовж 14 тижнів шоу.

"Санто, ти невід'ємна частина всієї цієї великої і цікавої історії, тобі окремий уклін за все те, що було між нами на паркеті. Ти неповторна. Будь нею… Це був найскладніший сезон, з якого я вийшов переможцем", – підсумував хореограф.

Варто додати, що переможниця сезону Санта Дімопулос досі не прокоментувала свою перемогу після проєкту у соціальних мережах. Жінка продовжує приймати вітання від друзів та навіть зустрілась із кількома ексучасниками проєкту за шампанським.

Що відомо про фінал "Танців з зірками" 2020?

29 листопада на телеканалі "1+1" відбувся суперфінал шоу "Танці з зірками", у якому за кубок позмагались Надія Мейхер і Кирило Васюк, Санта Дімопулос і Макс Леонов та Юлія Саніна і Дмитро Жук. Перші з них отримали "бронзу" та покинули шоу, а інші дві пари продовжили змагатись у танцювальному батлі.

Згідно з балами суддів та глядачів, перемогу отримали Санта Дімопулос і Макс Леонов, але жінка вирішила віддати свій кубок Юлії Саніній, оскільки та, на її думку, заслуговує теж перемоги, зважаючи на її прогрес на паркеті без жодного танцювального минулого. Відтак, у проєкті цього року перемогли 2 пари, втім, Юлія Саніна, схоже, не визнає такого результату і вже розповіла, що виставить кубок перемоги на аукціон, а всі гроші віддасть на благодійність.

Football news:

Conte on 2-1 with Milan: Before the winning goal, the result was unfair. Their goalkeeper is the best player of the match
Mikel Arteta: Arsenal did everything right, but they lost. Wins give confidence
Nicolo Barella: We proved that we are stronger than Milan
Go do your voodoo shit, you little ass. Ibrahimovic-Lukaku during the Cup match
Pioli on the defeat by Inter: The only difference was the relegation. There could be any result in equal teams
UEFA has no plans to abandon the Euro in 12 cities. Other options are undesirable
Eriksen scored for Inter for the first time in almost six months - Milan in the Cup in the 97th minute from a free kick