Ukraine

"Танці з зірками": переможці всіх сезонів шоу

"Танці з зірками" є одним із найпопулярніших розважальних шоу на українському телебаченні. Глядачі з цікавістю спостерігали за розвитком подій на проєкті протягом восьми років. Редакція LifeStyle 24 підготувала добірку, де пригадала переможців усіх сезонів "Танців".

29 листопада відбувся фінал "Танців з зірками 2020", у якому перемогу здобули одразу дві пари – Саната Дімопулос і Макс Леонов, Юлія Саніна та Дмитро Жук. Хто перемагав на телепроєкті у минулих сезонах – читайте у матеріалі 24 каналу.

Переможці всіх сезонів "Танців з зірками"

Володимир Зеленський та Олена Шоптенко

Перший сезон танцювального проєкту відбувся у 2006 році. Тоді він викликав неабиякий ажіотаж серед глядачів, адже подібного формату розважальих шоу на телебаченні не було. Перемогу здобула пара чинного президента України Володимира Зеленського та хореографині Олени Шоптенко. Друге місце тоді посіли Наталія Могилевська та Влад Яма.

Володимир Зеленський та Олена Шоптенко на "Танцях з зірками": дивіться відео онлайн

Лілія Подкопаєва та Сергій Костецький

У 2007 році переможцями шоу стали олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва та Сергій Костецький. Головним суперником спортсменки був музикант Олег Скрипка. Він набрав всього на два бали менше, ніж Лілія, і посів почесне друге місце.

Лілія Подкопаєва та Сергій Костецький на "Танцях з зірками": дивіться відео онлайн

Марцін Мрочек та Ганна Пелипенко

У третьому сезоні проєкту Наталія Могилевська знову вийшла на паркет. Тоді співачка отримала високі оцінки від суддів, проте симпатію глядачів вдалося заполонити польському акторові Марціну Мрочеку, який переміг у парі з Ганною Пелипенко.

Марцін Мрочек та Ганна Пелипенко на "Танцях з зірками": дивіться відео онлайн

Стас Шурінс та Олена Пуль

Четвертий сезон "Танців з зірками" став тріумфальним для учасника шоу талантів "Фабрика зірок" і латвійського співака Стаса Шурінса. Партнеркою артиста стала Олена Пуль. Ця пара є наймолодшою серед усіх переможців проєкту.

Стас Шурінс та Олена Пуль на "Танцях з зірками": дивіться відео онлайн

Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко

Із третього разу, у 2016 році, виконавиці все-таки вдалося перемогти у "Танцях з зірками". Тоді партнером Наталії був Ігор Кузьменко, який допоміг знаменитості вибороти омріяний кубок. Суперниками переможців були Надя Дорофєєва та Женя Кот.

Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко на "Танцях з зірками": дивіться відео онлайн

Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова

У 2018 році переможцями "Танців з зіркми" стали комік Ігор Ласточкін та хореографиня Ілона Гвоздьова. Пара швидко завоювала прихильність глядачів і у фіналі отримала бажаний кубок.

Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова на "Танцях з зірками": дивіться відео онлайн

Ксенія Мішина і Женя Кот

Переможцями оновленого сезону "Танців з зірками" у 2019 році стали акторка і тепер головна "Холостячка" країни Ксенія Мішина та Женя Кот. Перемогу цій парі пророкували з першого прямого ефіру. Головними суперниками тріумфаторів були Анна Різатдінова та Олександр Прохоров.

Ксенія Мішина і Женя Кот на "Танцях з зірками": дивіться відео онлайн

Санта Дімопулос і Макс Леонов, Юлія Саніна та Дмитро Жук

У 2020 році вперше за історію проєкту тріумфаторами стали одразу дві пари. Санта Дімопулос і Дмитро Жук отримали низькі бали суддів, проте глядачі допомогли їм перемогти на шоу. В останні хвилин прямого ефіру Санта віддала свій кубок Юлії Саніній. Але Юлія та її партнер Дмитро зазначають, що вони посіли почесне друге місце, а звання переможців їм не потрібне.

Санта Дімопулос і Макс Леонов на "Танцях з зірками": дивіться відео онлайн

Юлія Саніна та Дмитро Жук на "Танцях з зірками": дивіться відео онлайн

Football news:

Mueller congratulated Brady, who reached his 10th Super Bowl at the age of 43: You are a hero and an inspiration!
Neville compared Liverpool to Coventry after Manchester United's win. Probably because of the color of the uniform
Vladimir Gazzaev held the first training session with Siena
Alessandro Costacurta: Inter are the favourites for both the Milan derby and the Scudetto
The Valencia player tested positive for antigens. Yesterday was a match with Atletico
Tottenham topped the rating of the most eco-friendly clubs in the Premier League. Manchester United, Arsenal, Brighton and Man City-in the top 5, Liverpool-7th
Manchester United and Liverpool put on a show in the cup. The sponsor of the entertainment is the bold positions of Trent and Rashford (United have better realized this advantage)