Ukraine

Тендітна Христина Соловій оголила плечі у lyric video на новий трек "Коала"

Артистка порадувала фанів музичною новинкою.

Українська співачка Христина Соловій порадувала прихильників музичною новинкою.

Артистка випустила чуттєве lyric video на свіжу композицію "Коала". Це перший сингл з нового, третього за рахунком альбому співачки, який вийде восени 2020 року.

Динамічну й життєствердну "Коалу" Христина створила  разом  із саундпродюсером Павлом Литвиненком, з яким раніше працювала над альбомом  "Любий друг".

Ви бачили, як коали обіймають дерева? З такою силою ніжності обіймають коханих, а я ще й можу застрибнути з руками і ногами.  Коли уявляю коалу -  відчуваю всеохопну ніжність і готова ділитися нею з усім світом. Ми зараз вчимося жити у новому світі. В час, коли вже всі зрозуміли, що людські стосунки – це єдина важлива річ, яка тримає цей світ. І навіть якщо у стосунків вийшов термін придатності – ніколи не забувайте бути вдячними тим, хто розділив з вами найщасливіші миті. Життя коротке. Дива скороминущі. Цінуйте кожен момент

прокоментувала роботу Соловій

Lyric video до пісні створила художниця Аліна Гаєва та аніматор, монтажерка Крістіна Лизанець. Аліна - художниця, ілюстраторка та  двоюрідна праонучка  всесвітньовідомої української художниці Марії Приймаченко.

За тиждень до релізу "Коали" Христина зняла фотосет, кілька образів з якого стали візуалізацією до  синглу. Сет зняла  фотограф Тетяна  Бундзило, на стилем працювали  Інна Шавкута та  Андрій Попов.

Нагадаємо, що на початку року Христина Соловій представила спільний з Олегом Скрипкою кліп на композицію "Зима". У відео артисти розтопили лід своїм коханням.

Football news:

Atletico are close to renting Torreira from Arsenal with a buy-out option. They believe that the Party will remain
Barcelona have bought a new Dani Alves. Meet Sergino Dest
Milan bought a striker Bodo-Glimt Gauge. Player scored them in the Europa League last week
Barcelona announced the transfer of desta. Compensation - 400 million euros
Inter want to rent Alonso from Chelsea
Adrian: Klopp is the captain of our ship. He is like a father to all Liverpool players
Bayern's super Cup experiment: flick used three different schemes and Kimmich as the ten. Not everything worked