Ukraine

Тищенко каже, що не порушував карантин

Тищенко каже, що не порушував карантин
Тищенко з розмахом відсвяткував день народження дружини.. Фото: Радіо Свобода

Заступник голови парламентської фракції "Слуга народу" Микола Тищенко заявив, що не порушував карантину, але готовий нести політичну відповідальність за свої дії.

Коментуючи поширену ЗМІ інформацію про те, що святкування дня народження його дружини супроводжувалося порушенням карантинних обмежень, Микола Тищенко зауважив, що "святкування будь-чого в готельних номерах абсолютно не заборонені". Він підкреслив, що йдеться саме про номери готелю, а не про ресторан - "як про це, не розібравшись, написала частина журналістів".

"Заборони, пов'язані з обов'язковим карантином, стосуються саме ресторанів. Це легко перевірити й уточнити... Жодних кримінальних або адміністративних справ немає. І штрафів відповідних за порушення карантинного режиму немає. Так само як немає самого факту порушення", - написав депутат у Фейсбук.

При цьому він висловив готовність повністю сприяти поліції в розслідуванні.

За словами Тищенка, на дні народження його дружини були присутні трохи більше 20 осіб, які всі вже перехворіли й до того ж здавали тести на Covid-19 за добу. А саме святкування проходило "у вузькому і майже сімейному колі".

"Однак, виходячи з позицій суспільної моралі, я цілком визнаю, що така ситуація могла обурити українське суспільство. Тому приношу свої найщиріші вибачення. Але саме перед суспільством, а не перед тими "викривачами", які в перервах між пошуками скандалів і сенсацій самі зависають в закритих ресторанах, а потім публікують фейки про інших... У будь-якому випадку я визнаю свою провину перед українським суспільством і готовий нести політичну відповідальність за свої дії", - підкреслив Тищенко.

Заступник голови фракції "Слуга народу" Микола Тищенко під час локдауну в Києві організував вечірку в ресторані одного з готелів. Поліція повідомила про відкриття кримінального провадження за фактом порушення карантинних вимог.

Football news:

Vlasic took out Cristiano, but flew away from Muriel, and Lukaku has a record 88%: we continue to choose the best player of the season in Serie A
The penalty for 9 Super League clubs: a total donation of 15 million and the refusal of 5% of European income. With Real Madrid, Juve and Barca, UEFA promises to deal more seriously
Neymar will extend his contract with PSG until 2026. They can announce it on Saturday
Arsenal could sign Onan if his suspension is reduced. Ajax wants 14 million euros for the goalkeeper
Lille holds the lead in Ligue 1 with two rounds to go. Recent matches - with Saint-Etienne and Angers
Infantino that UEFA is bluffing, threatening Real Madrid, Barca and Juve with exclusion from the Champions League: You need to be strict, but do not miss the opportunity to find a common solution
Golovin passed a negative test for coronavirus