logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Тисячі паломників зі всієї України взяли участь в прощі до Зарваниці. Цього року проща приурочена до 30-ліття виходу УГКЦ з підпілля

Тисячі паломників зі всієї України 14 липня взяли участь у спільній молитві під час загальнонаціональної прощі до Зарваниці – Марійського духовного центру на Тернопільщині. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Прощу очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук). Цього року Загальнонаціональна проща приурочена 30-літтю виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля та молитві за мир в Україні.

«Цьогоріч ми відзначаємо 30-річчя виходу з підпілля УГКЦ. Наші попередники доводять, що за правду потрібно боротися. Ба більше, терпіти переслідування за неї і навіть помирати. Адже той, хто не знає правди, – живе в темряві. Тож бути християнином — означає бути учнем і свідком правди… Кожен з нас у своєму сумлінні покликаний шукати правду – це зміст християнського життя», – зазначив Блаженнійший Святослав.

Тисячі паломників взяли участь у спільній молитві

Під час прощі відбувся багатотисячний похід зі свічками від парафіяльної церкви до чудотворного місця, де єпископи, священики та віряни помолилися та просили у Матері Божої миру й заступництва для українського народу. Також усі спільно молилися за загиблих воїнів АТО / ООС.

З Тернополя до Зарваниці вирушила піша хода, до якої зміг долучитися кожен охочий. Окрім того, для молоді на співочому полі Зарваниці організували духовно-мистецьку програму.
До спільної молитви за Україну долучився міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною та сином Антонієм.

«Кожен раз, коли ми приїжджаємо сюди, ми якось по-іншому відчуваємо це святе місце. Я пам’ятаю, коли були перший раз тут, то ми просто приїхали самі. Ми мали такий собі тур на свята просто поїхати помолитися. Це було таке для нас відкриття. А після цього ми вже стараємося кожного року сюди приїжджати. Наші малі сюди теж приїжджають, і то є дуже мило», – розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO