Ukraine

Титри до відомих серіалів, які можна дивитись як окремий фільм: вражаюча підбірка

Раніше основною функцією титрів було познайомити глядача з акторами та передати загальний настрій. Якщо це детектив, то музика і стиль титрів мають бути відповідними. А в сучасному світі цим складно зацікавити вимогливу аудиторію. Тому шоуранеру потрібно докладати ще більше зусиль. Пропонуємо підбірку титрів, які точно запам’ятовуються.

Деякі заставки серіалів перетворились на окремий вид мистецтва. Саме вони зробили більшість продукції дуже впізнаваною. Про титри до серіалів, які ввійшли в історію – розповідає 24 канал.

"Твін Пікс"

Твін Пікс – це вигадане містечко, де й розгортаються основні події. Титри до серіалу акцентують увагу на тому, що побутові речі, тихі міста та звичайні люди можуть бути не тільки загадковими, але й небезпечними.

Музика Анджело Бадаламенті, види таємничого вашингтонського міста і пташка – створюють атмосферу, передають емоції, а також налаштовують глядача на перегляд серіалу.

"Справжня кров"

Розробкою титрів займалась компанія Digital Kitchen, яка використовувала підпалені полароїдні фото Луїзіанських видів, краплі крові та кадри з документальних стрічок і сімейних архівів.

Релігійний фанатизм, заборонений секс, життя, смерть – все це з’єдналось у півтора хвилинному ролику.

"Дикий Захід"

Від пошуків пригод до вбивств і розпусти – інтро досить прозоро натякає на головні теми. Серіал "Дикий Захід" від телеканалу НВО покорив глядачів з першого сезону. Основні події відбуваються у парку атракціонів, який не такий простий, як може здатися спочатку.

"Підпільна імперія"

Серіал доволі реалістичний і розповідає про життя американців у міжвоєнні роки. А ось титри несподівано сюрреалістичні та з невідповідною музикою. Шоуранер Теренс Вінтер сам обирав саундтрек до стартових титрів, ним став – Straight Up and Down групи The Brian Jonestown Massacre. За його словами, він не хотів на заставку передбачувану музику, яка б збігалась з часом подій серіалу. 

"Дуже дивні справи"

Лаконічні, але дуже стильне інтро до відомого серіалу від NETFLIX – "Дуже дивні справи". Серіал про підлітків, який викликає мурашки від страху навіть у дорослих.

"Справжній детектив"

"Справжній детектив" мав одну з найстильніших заставок 2010 року. З перших секунд стає зрозуміло, що глядача чекає щось незвичайне та загадкове. Атмосфера південної готики, зелено-жовті болота, драматичні портрети задають настрій на всю серію.

"Американська історія жахів"

До вашої уваги 9 хвилин титрів до всіх сезонів серіалу "Американська історія жахів". Сюжети останніх сезонів уже не викликають стільки страху, як раніше, але титри й досі залишаються моторошними й атмосферними. Спробуйте забути про похмурі психіатричні клініки та про зловісні підвальні лабораторії, коли лягатимете спати.

"Пуститися берега"

У титрах до серіалу з’являються елементи Періодичної системи зеленого кольору – Br і Ba (бром і барій) у Breaking Bad. Також з’являється хімічна формула метамфетаміну, навколо якої відбуваються події в серіалі.

"Джессіка Джонс"

Коли дивишся на початкові титри, одразу виникає думка про комікси. Адже "Джессіка Джонс" американський веб-серіал, який створений для Netflix за однойменним персонажем коміксів Marvel, тому й титри відповідні. Вони виглядають загадково та цікаво. 

"Гострі картузи"

Титри цього серіалу чимось нагадують початкове інтро до "Справжнього детектива". Але цей серіал більш гангстерський, про що й говорять титри. Газета, вогонь, перестрілки, та загадкові персонажі – натякають на неочікувані повороти сюжету.

Football news:

Griezmann on Messi: I admire Leo, and he knows it. We have a great relationship
Rooney on the possibility of a move to Barca in the 2010/11 season: Thinking about it. Could fit in perfectly
Hooray, in England they will let the audience into the stands again! While up to 4 thousand and not everywhere, but the clubs are happy 😊
Solskjaer about the match with Istanbul: these are the Champions of Turkey, it will be difficult
Gasperini on the nomination for the best coach of the year award: If we beat Liverpool, maybe I'll get a few votes
Julian Nagelsmann: Leipzig want to give PSG that final feeling they are talking about
Tuchel Pro Champions League: Match with Leipzig - the final of our group