logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Трамп проведе декілька зустрічей з Зеленським: у США озвучили деталі

Посол США в Україні Вільям Тейлор розповів, що перша зустріч Зеленського і Трампа в Європі буде лише можливістю сказати одне одному "Привіт!". Натомість під час наступної зустрічі у Вашингтоні вже відбудеться більш ґрунтовна розмова двох президентів. До того ж, Тейлор натякнув на можливість візиту Трампа в Україну.

Під час першої зустрічі, яка відбудеться у Варшаві або Лондоні, президенти встигнуть хіба що обмінятися однією-двома ідеями, розповів посол в інтерв'ю "Українській правді".

Справжня, повноцінна зустріч відбудеться після того. Я сподіваюся, що вона буде за місяць чи два у Вашингтоні. От саме тут буде реальне, змістовне спілкування президентів,
– розповів Вільям Тейлор.

За його словами, американці очікуюють, що після цієї серії зустрічей відносини США та України стануть міцнішими. Що президенти поспілкуються, оцінять підтримку, яку США надають Україні, і підтвердять, що ця підтримка зберігатиметься.

Крім того, він прокоментував можливість візиту американського лідера Дональда Трампа до Києва, зазначивши, що поки нічого такого не заплановано у графіку президента США. Посол наголосив, що такі візити плануються дуже наперед.

"Чи хотів би я, щоби такі плани з’явилися? Звісно. Я хочу зустріти президента Трампа в Україні. Нагадаю, що у 2008 році президент Буш приїхав сюди, щоби продемонструвати чітку підтримку України напередодні саміту НАТО. Візит топ-посадовця з Вашингтона – і йдеться не лише про президента – свідчить, що та чи інша столиця є важливою для США. Такі візити завжди є знаком, сигналом", – розповів Вільям Тейлор.

Що відомо про візит Зеленського до США?Одразу після своєї інавгурації глава держави висловив бажання зустрітися з американським президентом Дональдом Трампом. Тоді він назвав США "потужним і дуже серйозним партнером для України, передусім, у подоланні агресії Росії". Зі свого боку, Трамп запросив Зеленського здійснити офіційний візит до Вашингтона.

Згодом спецпредставник США з питань України Курт Волкер підкреслив, Білий дім чекає на зустріч із Зеленським, однак дату ще не призначено. Він додав, що це є питанням найближчого майбутнього. Сам президент сподівається, що його візит до Сполучених Штатів Америки відбудеться вже восени цього року.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO