Ukraine

"Три роки без відповіді": у Києві акцією нагадали про вбивство Павла Шеремета (Відео)

Акція пам'яті Павла Шеремета
Акція пам'яті Павла Шеремета 5 канал

Під улюблені пісні журналіста люди приносили квіти та запалювали лампадки

Треті роковини смерті журналіста Павла Шеремета. Його автівку підірвали 20 липня 2016 у середмісті Києва. Зранку на місці трагедії зібралися кілька десятків людей. Влаштували акцію під назвою "Хто вбив Павла? Три роки без відповіді". 

На місце загибелі, прийшли його друзі, колеги та просто небайдужі. Під улюблені пісні Шеремета люди приносили квіти та запалювали лампадки. Організатори кажуть: вийшли на акцію, щоб вшанувати пам'ять журналіста, а також вкотре запитати правоохоронців про перебіг розслідування. Адже за три роки слідство не просунулося, запевняють колеги загиблого. І досі невідомі імена замовники та виконавці вбивства. 

"За час, що минув з дня вбивства нашого колеги, в Україні змінився Президент. Сьогодні у тертю річницю загибелі Павла, ми вимагаємо політичної відповідальності для керівників правоохоронних органів, які так і не змогли дати відповідь на запитання "Хто вбив Павла?". Ми наголошуємо на тому. що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, генеральний прокурор Юрій Луценко та голова Національної поліції Сергій Князєв через не розкриття цієї справи, мають піти у відставку. Також ми вимагаємо від Президента Володимира Зеленського сформувати робочу групу із представників правоохоронних органів, яка могла б прозвітувати, що було зроблено слідством за ці три роки", - прокоментувала Севгіль Мусаєва, головний редактор "Української правди". 

Така ж сама акція відбудеться сьогодні і у Білорусі, звідки родом Павло Шеремет.

Автівку журналіста Павла Шеремета підірвали 20 липня 2016 року близько 8-ої ранку на перехресті вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького. В авто спрацював вибуховий пристрій, який зловмисники встановили вночі. Павло Шеремет помер у кареті швидкої. Правоохоронці називають кілька версій вбивства, серед них, зокрема, професійна діяльність Шеремета. 

Football news:

Arsenal have nothing to celebrate, they have to take every opportunity. Mourinho responded to the gunners' joke about Tottenham
Kike Of Setian: I understand less and less VAR
MATIC has extended his contract with Manchester United until 2023
With the death of Morricone, part of the world's cinema goes. De Laurentiis on the composer
Josep Bartomeu: Setien is doing a great job. We have full confidence in him
Pique on La Liga: Barca do not like to fall behind, but we have made every effort to change the situation
Pep Pro 0:1 with Southampton: city liked the Game, but it's not enough to win