Ukraine

Трофімов і Єрмак запевняють, що не сваряться

Андрій Єрмак і Сергій Трофімов зробили спільне фото - Трофімов і Єрмак запевняють, що не сваряться

Андрій Єрмак і Сергій Трофімов зробили спільне фото

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак і його перший заступник Сергій Трофімов стверджують, що є членами єдиної команди Володимира Зеленського, і жодні провокаційні публікації їх не посварять.

У четвер Єрмак опублікував на своїй сторінці в «Фейсбук» фото з Трофімовим, на якому вони обидва посміхаються.

«Фото, заряджене на співпрацю. Природа настільки оновилась, що про нас з Сергієм почали писати анонімні телеграм-канали. Прочитали кілька постів, сидячи в кабінеті, ледь стримали посмішку. Не читайте радянських газет! Ми - єдина команда президента Зеленського. Не намагайтесь нас розділяти, це марна справа!», - написав керівник Офісу президента, коментуючи фото.

Своєю чергою Трофімов у телеграм-каналі написав, що він останнім часом став популярним серед пранкерів. «То привіти мені передають, то від мого імені мерам загрожують, то хочуть посіяти смуту в Офісі президента. Читали з Андрієм (Єрмаком – ред.) переписку з псевдоБігусом, довго сміялися», - зазначив він.

1 липня деякі ЗМІ поширили нібито переписку першого заступника голови Офісу президента Трофімова з пранкером Джокером, який нібито спілкувався з ним від імені журналіста-розслідувача Дениса Бігуса. У ній Трофімов говорить, що керівник Офісу президента Єрмак займається його дискредитацією в українських ЗМІ.

Між іншим, напередодні стало відомо, що у Зеленського готують закон про покарання за публікацію розмов високопосадовців. Андрій Єрмак зазначив, що закон необхідний для «захисту державної безпеки», але не уточняв, що саме передбачатиме новий закон.

Football news:

Coach Of Brentford: We went from a mid-level team to the third team of the season. This is an incredible achievement
Burnley are not going to sell Tarkowski for less than 50 million pounds
Lester wants to rent Trincou at Barca with the obligation of ransom for 50 million pounds
Scott Parker: Fulham have a lot to progress. And I am happy about it
Manchester United are threatening to pull out of negotiations for Sancho if Borussia do not reduce the price from 120 million euros
Cesc about Casillas: You are a mirror to look into
Lone mascots are another symbol of the year