logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Ціни на пиво і вино в Україні серед найдоступніших на пострадянському просторі - Numbeo

КИЇВ. 13 січня. УНН. Вартість вина і пива в Україні на порядок нижче, ніж в деяких пострадянських країнах. Про це свідчать дані порталу Numbeo, передає УНН.

Так, 1 пляшка вина в Україні коштує в середньому 100 грн. Водночас у Білорусі вартість однієї пляшки вина становить в середньому 7,5 дол. (180,8 грн), у Росії - 400 рублів (156,3 грн), у Казахстані - 2 тис. тенге (126,6 грн).

Одна пляшка пива (внутрішнього виробництва) коштує в Україні в середньому 17,8 грн. У Білорусі та Росії - на 25% дорожче - 94 цента (22,3 грн) і 58,7 рубля (22,9 грн). У Казахстані пляшка пива коштує 252 тенге (15,9 грн), що на 10,6% дешевше, ніж в Україні.

Водночас, одна пляшка пива імпортного виробництва в Україні коштує в середньому 32,5 грн. Водночас у Білорусі вартість однієї пляшки пива становить в середньому 1,9 дол. (46,01 грн), в Росії - 109 рублів (42 грн), в Казахстані - 479 тенге (30,3 грн).

Як писав УНН, пляшка якісної горілки в Україні сьогодні коштує від 89 до 94 грн.

Йдеться, зокрема, про такі відомі ТМ, як "Житник", "Prime", "Хлібний Дар", "Мороша", "Козацька Рада" та інші.

Є й такі бренди, за які просять 100 і більше гривень (окремі різновиди "Хортиці" або Nemiroff). Однак, експерти кажуть, що в такому випадку споживачі переплачують не за якість, а за рекламу, яку і закладають в ціну більш розрекламованого алкоголю.

Нагадаємо, щоб не придбати підроблений алкоголь, українцям варто купувати спиртні напої у перевірених магазинах, враховувати зовнішній вигляд пляшки і наявність акцизної марки. Також експерти радять ні в якому разі не купувати горілку в тетрапаках і пластиковій тарі, адже в такому випадку, швидше за все, йдеться про фальсифікат чи контрафактної продукції.

Themes
ICO