logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Туреччина отримала партію запчастин до скандальних С-400

Росія надала Туреччині запчастини до зенітних ракетних систем С-400.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Міністерство національної оборони Туреччини, до провінції Анкара прибули літаки з деталями для зенітних ракетних систем російського виробництва.

Як повідомили в Міністерстві національної оборони Туреччини, літаки з деталями приземлилися на авіабазі Мюртед в провінції Анкара 14 липня.

Поставки ЗРС С-400 продовжуються. У зв’язку з цим шостий літак приземлився на авіабазі Мюртед”, – йдеться у заяві відомства.

Пізніше в цей же день, 14 липня, очікується прибуття і сьомого рейсу з РФ.

Росія почала поставки компонентів С-400 до Туреччини 12 липня, відправивши тягачі та транспортно-зарядну машину зі складу комплексу.

Ця тема стала каменем розбрату між Вашингтоном і Анкарою, які раніше уклали угоду про покупку найсучасніших американських винищувачів п’ятого покоління F-35. В підсумку США поставили Туреччину перед вибором: купувати або ЗРС у Росії, або літаки у Америки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Анталії заарештовано туриста з України, який підозрюється у вбивстві власного батька в одному з готелів у районі Аланія.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO