Ukraine

Twitter тестує голосові приватні повідомлення

Сервіс мікроблогів Twitter тестує нову функцію, яка, крім голосових твітів, дозволить користувачам надсилати ще й голосові повідомлення безпосередньо один одному. Тож на ще одну соцмережу, в якій користувачі обмінюватимуться дратівливими аудіоповідомленнями стане більше.

Зауважимо, що наразі соцмережа проводить тестування. Ба більше, відбувається воно лише в одній країні світу. Після його успішного завершення функція має з'явитися для усіх.

"Ми знаємо, що людям потрібно більше можливостей для вираження себе в розмовах у Twitter – як публічно, так і в приватному порядку", – сказав Алекс Акерман-Грінберг, менеджер з продуктів для прямих повідомлень у Twitter, у 20-секундному голосовому повідомленні журналісту Крісу Велч з The Verge.

Twitter тестує голосові приватні повідомлення - фото 427283

Видання The Verge також побачило інтерфейс голосових повідомлень. Зараз він виглядає просто – керування відтворенням обмежується кнопками пауза і відтворення, а записати повідомлення можна безпосередньо у рядку.

Наразі Twitter тестує це нововведення в Бразилії.

Football news:

Hector Herrera on 0:4 with Bayern: We played very well with the best team in the world. Don't write off us
Antonio Conte: Borussia are well prepared, they have a lot of potential. Inter could have won
Guardiola on 3:1 with Porto: a Good start. In the Champions League, there are 5 substitutions, the players who came out showed themselves well
Flick about Mueller: he's a continuation of the coach's hand on the field. Thomas manages the team, drives it forward
Gian Piero Gasperini: Miranchuk has just started training. We have a lot of players, rotation is inevitable
Goretzka about 4:0 with Atletico: We were lucky that we didn't miss out at the beginning. It took 10 minutes to get involved
Klopp on the win over Ajax: it wasn't radiant football, but we scored three points