logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У бік окупованого Донецька запустили прапор України та листівки

У бік окупованого Донецька запустили прапор України та листівки

У неділю, 13 жовтня, до Дня захисника з Мар'їнки в бік окупованого Донецька запустили 25-метровий прапор України.

Про це повідомила у Facebook перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк.

«Сьогодні був сильний вітер у бік Донецька:), і донбаські патріоти зранку виїхали в Мар'їнку запустити українцям Донецька привітання з Днем захисника - 25-метровий прапор. Причепили до нього сотню куль, надутих воднем. Прапор зшила традиційно та пані Таня, що викрала українського офіцера з полону (кажуть — тупо зайшла й вивела). Навздогін на кулях підняли ящик із листівками, і вітер поніс їх туди ж — там, над Донецьком, він розкриється (спрацює механізм, вигаданий умільцем із позивним «Борода») - і посиплеться на місто. Там важлива інформація, телефони для зв'язку й слова про те, що Україна тут, вона думає про вас, українці Донецька!» - зазначила вона.

За словами Герасим'юк, «вітер весело й сильно підняв прапор над замінованим полем і поніс подарунок на місто — і одразу почулася кулеметна черга».

Минулого разу, додала вона, прапор збивали над рікою й дострілювали у воді, щоби потонув.

«Цілили й розстрілювали довго, й один сепаратист писав із матюками в мережах, що укропи шлють прапор на броньованих кульках. Коли вже я сідала в потяг на Київ, друзі повідомили, що отримали з Донецька сигнал: прапор бачать! ... Зі святом! Люблю тебе, Донбас! Не зможу тепер без тебе!» - зазначила вона.

Як відомо, сьогодні, 14 жовтня, в Україні відзначають День захисника України та Покрови.

Themes
ICO