Ukraine

У Білому домі повідомили, які укази Байден планує підписати першими

У Білому домі повідомили, які укази Джо Байден планує підписати першими після інавгурації і офіційного вступу на посаду президента США. Майбутній глава держави хоче підписати близько десяти декретів.

Про це розповів майбутній глава апарату Білого дому Рон Клейн, повідомляє DW.

Джо Байден має намір виправити серйозні помилки, допущені адміністрацією Дональда Трампа, а також сприяти подальшому розвитку країни. Перші укази президента торкнуться пандемії і відновлення економіки, охоплять питання подолання наслідків зміни клімату і боротьбу з дискримінацією.

Під час своєї передвиборної кампанії Джо Байден казав, що в перший день президентства хоче скасувати вихід США з Паризької угоди по клімату і введену заборону на в’їзд в США для громадян семи переважно мусульманських країн.

Інавгурація Джо Байдена відбудеться 20 січня.

Репетицію інавгурації обраного президента США Джо Байдена відклали через проблеми з безпекою. Її планували провести в неділю, але тепер перенесли на понеділок.

Команда обраного президентом США Джозефа Байдена планує влаштувати телешоу за участю знаменитостей з нагоди своєї інавгурації.

В день інавгурації Джо Байдена 20 січня у Вашингтоні будуть нести службу 20 тисяч бійців Нацгвардії США, повідомив виконуючий обов’язки начальника поліції округу Колумбія Роберт Дж. Конте III.

Football news:

Flick about Holand in Bayern: Nothing can be ruled out in life
Messi voted in Barcelona presidential election
Liverpool and Real Madrid will compete for Mbappe. Salah may leave amid controversy with Klopp (As)
Pirlo about Ronaldo's rest: He has already scored 20 goals. It is normal for others to score as well. Cristiano-extra advantage
Agent Morabito on the transfer market: We are back in the Doneymar era
The Juve-Porto match will be served by Kuipers, Cakir is scheduled for the Borussia-Sevilla game
Pep Guardiola: Man City were stable when they won the Premier League. Other champions are competing for the top 4