logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У Брищі демонтують сортувальну лінію

Виконком Луцької міської ради ухвалив рішення зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Луцьк ЕКО» демонтувати до 31.08.2019 сортувальну лінію, що розташована на території полігону в с. Брище.

Натомість тут встановлять нову, потужнішу. Відповідне рішення ухвалив виконком 16 серпня під час свого засідання. Якщо вони цього не зроблять, демонтаж проведе КП «Луцькспецкомунтранс» та звернеться з претензією про відшкодування збитків, пов’язаних з демонтажем сортувальної лінії.

Окрім цього, планується організувати встановлення нової сортувальної лінії на території полігону в с. Брище.

Заступник директора департаменту ЖКГ Микола Осіюк зазначив, що підприємство “Хаммель-Україна”, яке виграло тендер, вже готове встановлювати лінію і просить надати площу, адже має інші замовлення.

Директор КП “Луцькспецкомунтранс” Валерій Кузьмич каже, що співпраця з “Луцьк ЕКО” не вдалася через суперечності між власниками цієї компанії. Понад десять раз представників підприємства запрошували до діалогу. Адже тут також працювали люди, які нарікали на порушення трудових прав і навіть вдалися до перекриття дороги. І ось кілька годин тому надійшла комерційна пропозиція, аби комунальне підприємство купило ангар підприємства та саму лінію за майже 2 мільйони гривень. Тож Валерій Кузьмич просить повністю розірвати стосунки з “Луцьк ЕКО”.

Нагадаємо, що лінія не працює з 2 листопада 2018 року та не виконує свою основну функцію по сортуванню відходів. Полігон для захоронення побутових відходів в с. Брище переповнений і вже майже вичерпав свій ресурс, є необхідність встановлення нової більш потужної та сучасної сортувальної лінії на території міського полігону, – йдеться у пояснювальній записці до проекту рішення. Нині за рахунок співфінансування з навколишніх об'єднаних територіальних громад та департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради виготовлена та оплачена частина нової лінії для сортування побутових відходів. Наразі є можливість і необхідність встановлення даної сортувальної лінії на території, призначеній для її встановлення.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO