logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У будинку на Рівненщині, де загинули двоє дітей, виявили склад вибухівки часів Другої світової. Дідусь померлих зберігав на подвір'ї та в хаті арсенал старої вибухівки

На території домоволодіння мешканця Смиги Рівненської області, в якому унаслідок вибуху загинули двоє дітей, виявили склад боєприпасів часів Другої світової війни. Про це повідомила прес-служба обласного управління Національної поліції.

«Вилучені вибухові предмети часів Другої світової війни знешкоджують у віддалених місцях. Точна кількість вибухонебезпечних предметів ще встановлюється», – йдеться в повідомленні.

Як видно на світлинах з місця події, йдеться про десятки мін та снарядів.

Поліція та працівники ДСНС вилучають боєприпаси

Будинок та прилегла територія перебуває під посиленою охороною. Вибухотехніки та піротехніки продовжують працювати у господарстві.

Як писав ZAXID.NET, 13 липня в Рівненській області від вибуху на літній кухні одного з будинків загинули двоє дітей.

Трагедія сталася на території домоволодіння їхнього діда, який полюбляв збирати різний брухт, зокрема небезпечні предмети часів війни. Раніше його вже притягали до кримінальної відповідальності за незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO