logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У Буську відновлять дах Палацу Бадені

Покрівлю Палацу Бадені планують відреставрувати за 3,3 млн грн.

Управління будинками Буська оголосило тендер у системі ProZorro на першу чергу реставраційних робіт з ліквідації аварійного стану Палацу Бадені ХІХ ст., яку переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2020 року.

Аукціон стартує 5 грудня, а очікувана вартість послуг становить 3 391 292,40 грн.

Як вказано у закупівлі, йдеться про невідкладні аварійно-відновлювальні роботи з відновлення покрівлі та реставрації її елементів. Зокрема, планують здійснити монтаж системи завнішнього захисту від блискавок та нанести на дах поверхневе вогнезахисне покриття.

Палац Бадені у Буську є пам’яткою архітектури місцевого значення. Його збудували у 1810 році, а у 1876 році маєток перейшов у власність графа Казимира Фелікса Бадені. З 1950-х років минулого століття тут були казарми, а у 2004 році Міністерство внутрішніх справ розформувало військову частину.

У 2009 році МВС планувало переобладнати Палац Бадені у пункт для нелегальних мігрантів, проте мешканці Буська виступили проти знищення історичної пам'ятки. Однак лише з 2016 року пам'ятку архітектури передали у власність територіальної громаді Буська.

Станом на сьогодні пам'ятка перебуває у занедбаному стані.

Нагадаємо, у 2015 році тут виникла пожежа, яка повністю знищила дах будівлі.

Themes
ICO