logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У Черкасах водія-вбивцю директора школи відправили під домашній арешт

У слідства нарешті з’явився підозрюваний у справі про ДТП на пішохідному переході.

У справі черкаської аварії, коли під колесами позашляховика загинув директор місцевої школи, з'явився підозрюваний. Це чоловік, який, за словами слідчих, сидів за кермом автомобіля, йдеться в сюжеті .

Усе сталося понад тиждень тому в середмісті Черкас. Директор школи Юрій Лункін повертався додому. На відео з камери спостереження можна розгледіти, як чоловік підходить до освітленого пішохідного переходу, пропускає одне авто і починає йти. За мить його на чималІй швидкості збиває позашляховик.

Увечері 24 січня водію обрали запобіжний захід – на час слідства він буде під домашнім арештом. Напередодні донька загиблого заявила, що в цій справі немає підозрюваних і затриманих.

Відео У Черкасах водія, який на смерть збив директора школи, відправили під домашній арешт

Усе сталося ще понад тиждень тому в середмісті Черкас. Директор школи Юрій Лункін повертався додому. На відео з камери спостереження можна розгледіти, як чоловік підходить до освітленого пішохідного переходу, пропускає одне авто і починає йти. За мить його на чималій швидкості збиває позашляховик, який урешті зупиняється за кількадесят метрів.  

У Черкасах водія, який на смерть збив директора школи, відправили під домашній арешт
Themes
ICO