Ukraine

У Дубаї відкрили найбільший у світі фонтан: приголомшливе відео

У Дубаї, столиці Об'єднаних Арабських Еміратів, з'явився фонтан площею у понад 7 000 квадратних метрів. Його внесли до Книги рекордів Гіннеса як найбільший у світі.

Подробиці про фонтан

У ньому встановлено 3 000 світлодіодних ламп та 7,5 тисяч форсунок. 128 з них дозволяють запускати струмінь води на рекордні 105 метрів, повідомляє Guinness World Records.

Натомість решта створює струмені висотою 58 метрів. Ще частину форсунок використовують для утворення туману над фонтаном. Його створили на відомому штучному острові Палм Джумейра в Дубаї.

Як виглядає рекордсмен

Фонтан, який отримав назву The Palm Fountain, буде відкритим від ранку до опівночі. Кожні пів години запускатимуть музичне 3-хвилинне шоу зі світлодіодами.

Найбільший у світі фонтані відкрити в ОАЕ: відео The pointe Palm

Фонтан розташований на невеликому острівку в Об'єднаних Арабських Еміратах. За його урочистим відкриттям 22 жовтня стежив увесь світ – організатори вели онлайн-трансляцію дійства. 

Крім цього, у цей день провели фестиваль з конкурсами, виступами гуртів, розважально-танцювальними шоу. Наприкінці заходу у небо запустили величезний салют. 

Football news:

He was a gentle giant, always happy. Redknapp - about PAP Buba Diop
Bayern will play Atletico without Lewandowski, Neuer, Tolisso and Goretzky. They did not fly with the team to Spain
Former Atletico captain Gabi has finished his career
Anton Ferdinand on the racist scandal with Terry: I was sent a bullet in the mail. Insults in social networks came every hour
Manchester City have offered 19 million euros including bonuses for 17-year-old Argentine midfielder Sarmiento
Rehagel is a bandit from whom I will not accept an apology. The story of the worst injury in the history of the Bundesliga
Barcelona's presidential election will be held on January 24