logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У Європі підтвердили перші випадки інфікування коронавірусом з Уханя: у Франції двоє хворих

У країні можуть бути й інші інфіковані.

Небезпечний коронавірус з китайського міста Ухань дійшов до Західної Європи, повідомляє Deutsche Welle.

У п'ятницю, 24 січня, перші два випадки підтвердило міністерство охорони здоров'я Франції. У відомстві кажуть, що це перші випадки захворювання у Європі. 

Одного пацієна шпиталізували у Бордо, а інший - у Парижі. За словами французької міністерки соціальних справ і охорони здоров'я Аньєс Бюзен, існує ймовірність того, що у країні можуть бути й інші інфіковані. 

Один хворих нещодавно повернувся з Китаю, де відвідав, зокрема, місто Ухань. До лікарів за допомогою він звернувся 23 січня. Після прибуття до Франції хворий чоловік контактував з десятком осіб.

Міністерка не пояснила, чи їздив в КНР другий хворий. Відомо лише те, що він знаходиться в індивідуальній палаті в паризькій лікарні.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео У Пекіні скасовують святкові заходи через небезпечний коронавірус

Не працюватимуть популярні в туристів "Заборонене місто" і частково - Велика китайська стіна. Попри загрозу, сьогодні сотні мільйонів мандрівників заходять до вокзалів та аеропортів, захистивши обличчя масками. Адже на новорічні вихідні китайці масово виїжджають в інші міста до рідних, щоб зустріти свято в родинному колі.  

У Пекіні скасовують святкові заходи через небезпечний коронавірус
Themes
ICO