logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У ФРН щороку знищується дедалі більше новісінького одягу - дослідження

КИЇВ. 11 листопада. УНН. У Німеччині вже не перший рік триває тенденція, коли знищується або викидається дедалі більше одягу. Це пояснюється тим, що на німецькому ринку споживачам пропонується набагато більше текстильних виробів, ніж вони купують. Про це повідомляє УНН з посиланням на DW.

Очікується, що лише 2019 року 230 мільйонів предметів одягу залишаться нереалізованими в німецькій роздрібній та онлайн-торгівлі. На такі обсяги вказує оприлюднене в неділю, 10 листопада, дослідження, проведене виданням Welt am Sonntag.

Автори дослідження спиралися на показники ринку, наведені дослідницькою фірмою Euromonitor International, згідно з якими в 2019 році на німецькому ринку моди пропонуватимуть близько 2,3 мільярда одиниць одягу. За оцінками експертів галузі, до десяти відсотків з них, тобто близько 230 мільйонів штук, залишаться непроданими в роздрібній торгівлі, попри зниження цін та інші підходи щодо реалізації у торгових точках.

Подальша доля непроданих одиниць одягу - потрапити на заводи з переробки і спалювання сміття або опинитися в магазинах секонд-хенду в країнах за межами ЄС, доводять автори дослідження.

Themes
ICO