logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У Гонконзі затримали п’ятьох підлітків за підозрою у вбивстві під час протестів

<p>Затримані &ndash; підлітки 15-18 років</p> - У Гонконзі затримали п’ятьох підлітків за підозрою у вбивстві під час протестів

Затримані – підлітки 15-18 років

У Гонконзі затримали п'ятьох підлітків за підозрою в співучасті у справі вбивства 70-річного чоловіка під час протестів.

Про це повідомляє South China Morning Post.

«Після розслідування трьох юнаків і двох дівчат було заарештовано в Шеунг Шуй і Тай По за вбивство, участь у заворушеннях і завдання поранень оточуючим», - йдеться в заяві управління поліції.

Підлітків 15-18 років було затримано в зв'язку зі справою про вбивство 70-річного прибиральника, в якого влучили каменем під час зіткнень між гонконзькими протестувальниками і поліцією 13 листопада.

Поліція запропонувала нагороду в розмірі 102 тисяч доларів за інформацію про вбивцю чоловіка, проте за словами джерела видання, арешти було проведено на підставі власного розслідування поліції і не мали нічого спільного з наведеннями за потенційну винагороду.

Як зазначає видання, відповідно до особливостей гонконзького законодавства, спільникам в убивстві можуть присудити таке ж покарання, як і самому вбивці.

Нагадаємо, у Гонконзі 8 грудня пройшла наймасовіша за останні місяці акція протесту.

Themes
ICO