Ukraine

У Хмельницькому відтепер алкоголь продаватимуть на годину довше

У Хмельницькому відтепер алкоголь у магазинах міста можна буде купувати на годину раніше. Ця звістка не повинна залишити байдужими городян, в яких зранку “палають труби”, і яким живильний ковток свіжого пива міг би стати справжнім порятунком.

На вчорашній сесі міськради депутати затвердили новий графік обмежень на продаж алкоголю у торгових точках міста. Раніше не можна було продавати з 22-ї години до 11-ї ранку. Таке обмеження було запроваджено в місті ще у 2009 році і не раз піддавалось нападкам поборникам законності. Деякі містяни вважали таке обмеження незаконним і навіть намагалися оскаржити його в судах.

Торік Верховна Рада, у свою чергу, ухвалила закон, що дозволяє місцевій владі запроваджувати на ввіреній їй території  часові обмеження на продаж алкогольних напоїв.

“Тому ми прийняли нове скориговане рішення, яке ґрунтується на чинному законодавстві. Тепер ніхто у Хмельницькому не має права продавати алкоголь всупереч цьому рішенню“, – наголосив у своєму коментарі мер обласного центру Олександр Симчишин.

Отже, тепер інтервал, упродовж якого вам ні за які гроші не продадуть спиртне, стає на годину коротшим: з 22-ї до 10-ї ранку. Втім, і з 10-ї до 22-ї цим зіллям зловживати не варто.

Football news:

Antonio Conte: I will not hesitate before leaving if Inter are not happy with what I am doing
Diego Godin: Inter will do everything to keep second place. Now we need to think about how to catch up with Juventus
Harry Maguire: Manchester United want to fight for trophies
Zidane on the victory over Granada: real suffered as a team. Two more games, we haven't won La Liga yet
Real have won 11 games with a minimum score in La Liga for the first time in 11 years
Akinfenwa after Wycombe's exit to the championship: the Only person who can charge me even more is Klopp
Ramos on the title: I hope that Real Madrid will celebrate the championship on Thursday. Everything is in our hands