Ukraine

У Києві активісти пов'язали прапор Білорусі на пам'ятник Сковороді

Прапор Білорусі
Прапор Білорусі Facebook

Під час Майдану пам'ятник Сковороді був прикрашений прапором Євросоюзу

Активісти столичного Подолу пов'язали прапор Білорусі на пам'ятник філософу Григорію Сковороді. Таким чином вони висловили знак підтримки білоруським мітингувальникам у боротьбі за демократію. Про це на своїй сторінці у Facebook написав один з ідейних натхненників акції Павло Калюк.

"Сусідки спільноти "Подоляночка" та студентки Могилянки вбрали Сковороду у біло-червоно-білий прапор на знак солідарности з білоруським народом. 7 років тому, коли український народ повстав на захист власної гідності, могилянці так само вдягали пам'ятник у прапор Євросоюзу", – зазначає активіст.

Калюк закликав білорусів не давати страху перемогти їх. 

"Насправді, режим боїться вас набагато більше. Бо ви не самі: поруч із вами завжди є люди, яким не все одно. Ви боретесь за майбутнє кожного та кожної з вас, майбутнє вашого прекрасного народу, майбутнє всього світу без чергового диктатора", – пише він. 

Раніше на підтримку протестувальників у Львові на Ратуші вивісили історичний прапор Білорусі, а в Києві над небом запустили знамено країни задля висловлення солідарності з народом.

Football news:

The American company Krause Group bought 90% of Parma's shares
Prokhorov denied information about wanting to buy Manchester United
Tiago said goodbye to Bayern: This is the most difficult decision of my career. I need new challenges
Bale and Regilon will fly to London today to complete transfers to Tottenham
We have found a club in the Bundesliga that will prevent Bayern from becoming Champions. More precisely, it was put together by the Players from Dortmund and Leipzig, the management from Gladbach, the sponsor from Hertha
Bruno is the best player of the season at Manchester United according to the fans. It came in January
The team with the sponsor sperm Accelerator played in the Europa League. And this is just one of the 15 logos on the t-shirt