Ukraine

У Києві розкрили аферу з відчуження 400 гектарів землі

Всього мали забрати 24 ділянки у Оболонському, Дніпровському та Дарницькому районах.

Служба безпеки України у Києві не дала вивести земельних ділянок площею майже в 400 гектарів з комунальної власності територіальної громади міста.

Про це повідомили у пресслужбі СБУ.

"Оперативники і слідчі СБУ встановили, що група зловмисників через низку незаконних операцій планувала вивести з власності столичної громади 24 земельні ділянки. Вони намагалися узаконити угоду через перепродаж землі "третім" особам. Ділянки розташовані в Оболонському, Дніпровському та Дарницькому районах Києва", – йдеться в повідомленні.

Внаслідок Шевченківський районний суд наклав арешт на ці земельні ділянки орієнтовною оціночною вартістю у 800 млн гривень, заблокувавши можливу перереєстрацію або перепродаж зловмисниками комунальної землі.

В СБУ також уточнили, що злочинна схема здійснювалася за сприяння посадових осіб. "Наразі тривають процесуальні заходи при здійсненні досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактами незаконного заволодіння суб’єктами господарювання, за сприяння окремих посадових осіб органів державної влади", - повідомили у відомстві. 

Нагадаємо, що оперативники Нацполіції затримали організаторів квартирних афер і їхніх спільників, які впродовж двох років перепродали сім квартир у Львові на суму понад 7 мільйонів гривень.

Football news:

Barca presidential candidate Font said that Xavi will lead the club if elected: we can't count on Setien in the future
Alli will not play against Arsenal due to injury
Jose Mourinho: I Believe Tottenham can win trophies under me
Pep Guardiola: Second place in the Premier League is more important than winning English cups
The 1966 world champion Jack Charlton has died at the age of 85
Smart ticket sales in Poland: roommates sit next to each other, social stations are created automatically, and attendance increases by 20%
A gay player from the Premier League wrote an anonymous letter published in The Sun: I hope that one day I will be able to confess. I feel trapped