logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У Києві вчинили замах на депутата облради; загинула 3-річна дитина.

Внаслідок замаху на ресторатора і депутата Київської обласної ради В'ячеслава Соболєва в Києві загинула 3-річна дитина, син Соболєва.

Про це повідомляє ТСН.ua.

Інформацію про смерть дитини у телефонному коментарі підтвердив і сам ресторатор. Інших подробиць Соболєв не захотів розповідати.

Замах скоїли у неділю приблизно о 17:00 на вулиці Льва Толстого, в самому центрі Києва. Невідомий обстріляв автомобіль жертви із машини і втік.

"Чоловік стріляв у громадянина С., однак куля влучила у трирічного хлопчика, який також перебував у салоні. Від отриманого вогнепального поранення дитина померла у кареті "швидкої" дорогою до лікарні. За фактом вбивства розпочато кримінальне провадження", – повідомили у відділі комунікації поліції Києва.

В'ячеслав Соболєв родом із Єнакієвого, живе в Києві. Він – депутат Київської обласної ради, входить до фракції "Солідарність", член комісії з питань бюджету та фінансів.

В'ячеслав Соболєв – засновник першої великої торпгівельної мережі на Донеччині: у 1997 році він відкрив магазин "Обжора" в Донецьку, а в 2007 році продав його як мережевий бізнес.

Свого часу він був заступником мера Донецька, директором дочірнього підприємства "Нафтогазмережі" НАК "Нафтогаз України", згодом – заступником голови правління НАК "Нафтогаз України" (пішов звідти після приходу до влади Януковича). Є власником ресторану "Маріо" в Києві – біля нього ц скоєно замах.

Соболєв одружений; у подружжя було п'ятеро дітей – три сини й дві доньки. Убили наймолодшого.

Проєкт "Слідство.Інфо" пише, що автомобіль Range Rover, у котрому вбили трирічного сина бізнесмена і депутата Київської облради В’ячеслава Соболєва, належить фірмі, що фіґурує у кримінальному провадженні правоохоронців щодо фінансування тероризму на Донбасі, – ідеться про компанію “ДонУкпПоектНІІ”.

Ця фірма раніше мала реєстрацію в Донецьку, а її засновником, згідно з даними реєстрів, був сам В’ячеслав Соболєв.

Згідно з даними правоохоронців, компанія “ДонУкпПоектНІІ” буцімто належала до фірм, які використовувалася для леґалізації коштів, отриманих від ведення незаконного бізнесу в ОРДЛО.

З тексту судової ухвали, котрою оперує "Слідство.Інфо", видно, що з лютого 2006 року до січня 2017-го ці компанії здійснили між собою фінансові операції на суму майже 678 мільйонів гривень. Серед таких фірм правоохоронці вказують, зокрема, й компанії, які володіли мережею супермаркетів з назвою “Обжора”. 


Themes
ICO