Ukraine

У Китаї COVID-19 виявили на упаковці морепродуктів з Росії

У Китаї виявили коронавірус на упакуванні замороженого кальмара, імпортованого з Росії. COVID-19 зафіксували під час традиційної перевірки товарів в місті Чанчунь.

Як пише National business daily of China позитивний результат одного зразка був отриманий при дослідженні на нуклеїнові кислоти коронавірусу.

18 вересня міський офіс провідної групи з профілактики та контролю епідемії повідомив про підтвердження позитивного результату на COVID-19.

Згодом цю інформацію підтвердили і в Центрі з контролю та профілактики захворювань Чанчуня.

Загалом 10 кілограмів морепродуктів з тієї ж поставки прибули також до міста Фуюй. Влада закликала всіх мешканців, які могли придбати заражену продукцію, пройти тестування на коронавірус.

Відзначимо, що це не вперше у Китаї виявлено COVID-19 на упаковуванні товарів. У серпні у двох китайських містах надходили повідомлення про коронавірус на упаковках з імпортованими харчовими продуктами.

Пандемія COVID-19 у Китаї: що відомо

Football news:

Agent Lukaku: Romelu is the best striker in the world at the moment
Marcus Rashford is the pride of all England, from the Queen to Jurgen Klopp. He again fed children across the country - and received the Order
Pjanic-Habibu: Good luck, brother. Inshallah, we will win
Klopp on Rashford's charity: I hope mom is proud of him. I'm proud
Troy deeney: I was called a black asshole, and social media said it wasn't racist. Do companies even want to change this?
Miralem Pjanic: Sorry didn't trust the players at Juventus. It's a shame when people are judged incorrectly
Wenger on why he didn't mention Mourinho in the book: he Didn't want to talk about Jose, Klopp or Pepe because they are still working