logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У КМДА назвали три способи зупинити незаконне будівництво на Майдані

За словами радника столичної влади, варто використовувати всі три одночасно.

Зупинити прибудову додаткового поверху на одній із будівель комплексу Майдану Незалежності в Києві можна кількома способами. Про це заявив радник Київської міської державної адміністрації Максим Бахматов.

Він у соцмережах подякував киянами за активну реакцію на "спотворення центральної площі країни" та пояснив, як можна протидіяти цьому. "Це незаконна надбудова над капітальною спорудою", - наголосив він і додав, що є три законні шляхи протидії.

Друзья спасибо вам большое за активную включение. Кто пытается изуродовать центральную площадь страны Для информации -...

Опубліковано Максимом Бахматовим Субота, 12 жовтня 2019 р.

Перший – це добиватися рішення суду, але це займе багато часу. Другий – через Державну архітектурно-будівельну інспекцію, підпорядковану Кабміну. Третій спосіб Бахматов назвав найшвидшим, і він полягає в тому, щоби "знайти господарів цього і передати, що місто в особі киян дуже стурбоване".

Як повідомлялося, у Києві на будівлі посеред Майдану Незалежності почали будувати ще один поверх. Відповідне фото опублікували у столичному пабліку "Клуб коренного киевлянина" у фейсбуці. На світлині – будинок на вулиці Софіївська 1/2. Видно, що над шостим поверхом з’явилися принаймні дві стіни майбутньої надбудови. "На Майдані, на будинку, який оглядають найбільше хтось вирішив трохи розширити свою квартиру", - йдеться у дописі.

Відео Бізнес-центр на місці скверу: кому вигідна хаотична забудова в столиці

Житловий комплекс замість сільськогосподарського підприємства та бізнес-центр на місці скверу. За таким сценарієм у столиці дедалі частіше з’являються новобудови. Жителі вступають у бій із забудовниками, захищаючи свої землі.  

Бізнес-центр на місці скверу: кому вигідна хаотична забудова в столиці
Themes
ICO