Ukraine

У Коломиї через коронавірус зачинили низку адміністративних установ

Центр адмінпослуг може відновити роботу 13 липня.

У місті Коломия Івано-Франківської області закрили Центр надання адміністративних послуг через коронавірус у його співробітників. Також тимчасово не працює Ратуша, у якій розташована міська рада, та департамент соцзахисту. 

Про це повідомив міський голова Коломиї Ігор Слюзар під час прямого ефіру у Facebook.

Він розповів, що у двох осіб, які працюють в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП), ІФА-тестом виявили коронавірусну хворобу. Йдеться нібито про працівника паспортного відділу і керівника ЦНАПу. Їх мають мають перевірити ПЛР-тестом 6 липня, щоб переконатися у хворобі.  

"Відповідно ми закрили ЦНАП і, поки не протестуємо тих людей, у яких є підозра, й їхнє коло спілкування, ми не можемо відкривати ЦНАП... На сьогодні у нас закриті департамент соцзахиту, міськрада – сама Ратуша і ЦНАП. У понеділок після дезінфекції усі керівники, які отримали негативний тест, виходять на роботу", - сказав Ігор Слюзар.

Водночас, на сторінці ЦНАПу у Facebook сказано, що прийом громадян має відновитися 13 липня.

Нагадаємо, у міського голови Коломиї Івано-Франківської області Ігоря Слюзара та його заступника виявили коронавірус. Вони пішли на самоізоляцію на два тижні. Найближче коло контактних осіб також пройшли тестування.

Відео Статистика коронавірусу: в Україні 914 нових випадків інфікування

В Україні 914 нових випадків хвороби. 15 людей померло і майже 600 одужали. Загалом від початку пандемії на коронавірус захворіли майже 48 тисяч українців. У МОЗ готують лікарні до другої та третьої хвилі епідемії. Йдеться поки що про три області: Закарпатську, Волинську та Рівненську. Міста та регіони один за одним посилюють карантин. На Закарпатті відсьогодні ресторанам та розважальним закладам заборонили працювати після 10-ї вечора. А богослужіння відтепер можна проводити тільки просто неба. Більше про коронавірус в Україні

Статистика коронавірусу: в Україні 914 нових випадків інфікування

Football news:

Karim Benzema: Ronaldo's Game made me love football
Sanchez will break his contract with Manchester United and leave for Inter for free. It will receive 7 million euros a year
Lautaro Martinez: we will Continue to do everything possible for Inter
Albert Ferrer: Barca need to become independent of Messi. Others should play more
Conte on rumors about Juve: I will sue whoever wrote this, as well as the editor-in-chief of this newspaper
Aubameyang on the failure of the FA Cup: That's how we do it
Manchester City remain Interested in Coulibaly and Pau Torres, despite ake's transfer from Bournemouth