logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У Конго бойовики напали на табір боротьби з Еболою: є загиблі

Напади в Конго на центр боротьби з Еболою / ООН

В один день відбулось два напади: в загальному житловому таборі в Біакато-Майнс і в координаційному бюро по боротьбі з Еболою в Манджіні.

Від дій терористів загинули 4 робітники й 5 отримали поранення, повідомила пресслужба ВООЗ 28 листопада.

Серед загиблих – член групи по вакцинації, двоє водіїв і співробітник поліції. Один співробітник ВООЗ отримав поранення. 


Карта терористичних атак на центри по боротьбі з Еболою

Після атак, з району шахт Бікато евакуювали всіх співробітників всесвітньої організації охорони здоров'я.

Як повідомляє ООН, напади на працівників охорони здоров'я, лікувальні центри та громади, які змагаються з лихоманкою Ебола в провінціях Ітурі почалися у 2018 році.

Збройні групи продовжують переслідувати людей в східній частині ДРК. Востаннє напад здійснили Союзні демократичні сили (АДС) в селі Оіче, що недалеко від Бені. Тоді загинуло щонайменше 19 осіб. 

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Themes
ICO