Ukraine

У Кременчуці з'явився інтерактивний простір для соціалізації дітей з інвалідністю

 

Впроваджують у життя минулорічні проєкти Громадського бюджету

Кременчуцький центр реабілітації дітей з інвалідністю поповнився сучасним розвиваючим обладнанням для соціалізації вихованців. Колектив Кременчуцького міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю завдяки «Громадському бюджету Кременчука» реалізував свою мрію - отримав інтерактивне обладнання для соціалізації своїх вихованців. Про це повідомляє пресслужба мерії Кременчука. 

Автор проєкту «Створення інтерактивного простору для соціалізації дітей з інвалідністю» психолог закладу Ірина Клепач розповіла, що інтерактивне обладнання закуплено та встановлено в закладі. Цей сучасний розвивальний інструмент призначений для розвитку або відновлення рухової, інтелектуальної та емоційно-вольової сфери.


Ірина Клепач підкреслює, що у дітей дана система асоціюється з чарівним килимом або живою підлогою, і зовсім не асоціюється з нудним навчанням. За допомогою вбудованої програми датчиків, зображення немов «оживає» на будь якій поверхні, чи то підлога, або стіна.


Інтерактивна підлога реагує на кожен рух людини. Таким чином, заняття проводяться в вигляді веселої і захопливої гри. Серед ефектів, що йдуть в комплекті, є різноманітні ігри, в які діти з задоволенням будуть гратися в вільний від занять час. Заняття з інтерактивним обладнанням сприяють розвитку великої і дрібної моторики, загальної рухливості, психологічному розвантаженю, стимуляції психомоторного розвитку.

Football news:

Monstrous deliveries of raikovich and Murilo: one rolled out to the opponent out of the blue, the other just fell 🤦 ♂ ️
Kroos on the defeat by Shakhtar: at the end, we lacked faith that we can win back
Zinedine Zidane: I Don't think about retirement
Loko lost even the third place. Salzburg crushed the squad with 5 Central defenders
Ronaldo won the Golden Foot-2020, Agnelli-Golden Foot Prestige-2020
Schurrle and Goetze will invest in a company that produces marijuana for medical purposes
Mircea Lucescu: With Ronaldo, Juventus comes alive. Cristiano has charisma, it is a defining player