Ukraine

У Кременчуці затримали групу медиків, яка займалася підробкою документів за гроші

 

У зловмисників знайшли купу санкнижок, у які проставляли штампи

У Кременчуці затримали групу медиків, яка займалася підробкою документів за гроші. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції у Полтавській області. 

У складі угруповання були діючі медичні працівники, а також колишні медики та працівники санепідемстанції. Найстаршій учасниці злочинної схеми 64 роки, наймолодшій – 27. 

 

Під час обшуків за адресами проживання зловмисниць, а також у медичних закладах Кременчука вилучили готівку, печатки та штампи медзакладів, медичну документацію, чорнові записи, банківські картки та мобільні телефони.

«Серед вилучених під час обшуків документів є санітарні книжки працівників кафе, ресторанів, навчальних закладів, які не проходили флюорографічного обстеження. Відповідні штампи і відмітки лікарів проставляли в квартирі однієї з учасниць злочинної групи», – розповів Іван Жук, начальник поліції Кременчука. 


Відкрито кримінальні провадження за ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою) та ч. 1, 4 статті 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів). 

Football news:

Rashford voiced a cartoon about child hunger
Argentina won the 78th World Cup at home amid a crackdown. The junta kidnapped people, the opening took place a kilometer from the prison for dissenters
Barcelona will not buy Garcia this winter
Monaco scored 36 points in the first 20 games of the seasons. More than it was under Jardim
Rivaldo: Koeman deserves respect for the trust of young people. Zidane stopped doing that
Roma cannot beat Lazio in 4 consecutive matches
Mourinho on extending the lease of the Bale: Not a second was said about it