Ukraine

У Львівській області потужно палає велике сміттєзвалище

Вогонь намагаються приборкати близько 70 пожежників.

7 квітня під вечір спалахнуло величезне сміттєзвалище на території Залузької сільради Яворівського району за 63 кілометри від Львова. Причиною винивнення вогню називають те, що поруч хтось підпалив суху траву, яка й перекинулася на звалище.

Про це повідомила Яворівська райдержадміністрація.

"На місці працюють 12 пожежних машин, залучені рятувальники з військової частини у Старичах. На цей час вогонь по периметру близько 2,5 га. Одночасно пожежу намагаються погасити 70 рятувальників. Пожежників буде забезпечено пальним для боротьби з пожежою з резервного фонду райдержадміністрації", - ідеться в повідомленні РДА.

"Горить новояворівське сміттєзвалище. Наразі є підозра, що вогонь поширився від паління сухої трави. Ситуація під контролем, проте горітиме, кажуть рятувальники, щонайменше до завтрашнього обіду. Отаке завершення великого свята Благовіщення, на жаль. А ми дуже сподівалися, що у свято люди хоч трохи стримаються", - написав у Facebook заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Холод.

Це звалище діє від 2002 року, туди звозять сміття з усього Яворівського району.

Нагадаємо, чотири роки тому біля села Великі Грибовичі біля Львова спалахнула потужна пожежа на звалищі, куди звозили сміття з обласного центру. Унаслідок обвалу твердих побутових відходів загинули троє людей. Вогонь загасили лише на третій день. За тиждень пожежа на звалищі спалахнула знову - її гасили вже з допомогою пожежних літаків.

Football news:

I didn't have many friends because of my hair. Inspiring stories of Shelvey, Collina and other athletes who lost their hair due to illness
Chelsea on the death of George Floyd: Join all those who call for justice and equality
Serie A will resume on June 20 with the postponed matches of the 25th round
Giroud on resuming training: Almost everyone at Chelsea has blisters
Deschamps screamed like a girl after my tackle. It didn't do me any good. Scholes on the disqualification to the final of the 1998/99 UEFA Champions League
Chiellini on the death of George Floyd: How can I explain to my daughters what happened? All lives matter
Never give up. Robertson on winning the 2018/19 Champions League a year after losing the final