logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У Львові проведуть благодійний аукціон, де збиратимуть гроші на лікування хлопчика, що випив мийний засіб

На перший час знадобиться щонайменше 50 тисяч злотих.
Фото: Іван Цехен

Фото: Іван Цехен

5 грудня о 17:00 у Proart Gallery (вул. Героїв УПА, 77) відбудеться благодійний аукціон «Serotonin. Щастя багато не буває» на підтримку Павлика Могили.

У дворічному віці Павлик випив хімічний мийний засіб та отримав опік стравоходу, тож упродовж вже 13 років він  бореться з наслідками. У нього сформувався рубцевий стеноз стравоходу, він постійно звужувався, виникали проблеми з кишківником. Зрештою батькам довелося звернутись до медиків у Польщі, які змогли на довго позбавити дитину від важких наслідків, але зараз стан Паші знову важкий.

Діагноз Павлика – хронічна некомпенсована непрохідність загрудинного товсто кишкового трансплантату із клінічними виявами за типом токсичного мегаколону. Токсичний поліневрит. Останнім часом Павлик перестав самостійно пересуватись, а шлунок став повністю непрохідним. Тепер хлопчик харчується виключно спеціальною харчовою сумішшю.

Родина Павлика знову покладає великі надії на польських лікарів, які зможуть покращити стан дитини, провівши надскладну та виснажливу операцію з пластики стравоходу. але лікування за кордоном занадто дороге для них. На перший час знадобиться щонайменше 50 тисяч злотих, тому рідні Павлика Могили і він сам сподіваються, що небайдужі люди допоможуть їх зібрати.

Тож художниця Наталія Поліщук організовує благодійну виставку, а всі гроші з продажу картин передадуть на лікування Павлика.

Реквізити картки

Гривнева: 4731 2191 1931 9980 (Поліщук Н. Ю.)

та євро: 5168 7573 7322 3660 (Парфьонова В.)

Виставка працюватиме за графіком:


Themes
ICO