Ukraine

У Малиновському районі Одеси почав працювати сучасний рентгендіагностичний комплекс

У Малиновському районі Одеси почав працювати сучасний рентгендіагностичний комплекс

За кошти міського бюджету Одеси за муніципальною програмою «Здоров'я» придбано сучасний рентгендіагностичний комплекс на два робочих місця Polistat M виробництва Італії вартістю близько 3,5 млн. грн.

Новий рентгенапарат встановлений у відділенні консультативно-діагностичного центру міської клінічної лікарні №1, розташованому у відремонтованій будівлі Центру первинної медико-санітарної допомоги №10 по вулиці Житомирській. Це поліпшило доступність рентгенологічної діагностики для жителів Малиновського району.

Цифрове рентгенологічне обладнання дозволяє отримати зображення гарної якості і забезпечує високий рівень радіологічної безпеки як для пацієнтів, так і для працюючих з апаратом співробітників. У приміщенні рентгенкабінету проведено ремонт з використанням спеціальних матеріалів, що захищають від випромінювання.

Пересувний рентгенологічний комплекс дозволяє проводити обстеження пацієнтів у будь-якому положенні - стоячи, сидячи або лежачи, зокрема й з комфортом обстежити людей з обмеженими фізичними можливостями. Результати дослідження виводяться на монітор і можуть бути надруковані на плівці або зберігатися на електронному носії.

Football news:

Pep Guardiola: I would have stayed at Manchester City and in League 2
Manchester United is ready to sell Alexis, Lingard, Smalling, Dalot, Jones and Rojo
Frank Lampard: I expect more from Chelsea, but now the result is most important
Atalanta does not lose 15 matches in a row – 13 wins and 2 draws
Lorient threw one newcomer off a plane and sent another under the water-all for the sake of presentations on social networks
Pasalic scored a hat-trick in the match against Brescia. Atalanta smashes the opponent 6:1
Rummenigge on Ribery: Hennessy was like a second father to him, and I was like a second mother