Ukraine

У Маріуполі партійці "Опозиційної платформи - За життя" вшанували пам'ять жертв обстрілу мікрорайону "Східний"

Опозиціонери поклали квіти до пам'ятника "Загиблим у неоголошеній війні"

У Маріуполі сьогодні вшановують пам'ять загиблих у результаті обстрілу мікрорайону "Східний" у 2015 році. У мітингу-реквіємі взяли участь також активісти міської організації "Опозиційної платформи - За життя", повідомляє пресслужба політичної сили.

"Трагедія об'єднала маріупольців - на допомогу постраждалим жителям "Східного" прийшли волонтери, рятувальники, лікарі, правоохоронці, працівники комунальних підприємств і металурги. Завдяки злагодженій роботі всіх служб ситуацію у день трагедії вдалося взяти під контроль у стислі терміни. Минуло п'ять років після того кривавого жаху, який потряс Маріуполь 24 січня 2015 року. Ці події стали найстрашнішою трагедією в сучасній історії міста. Але у той же час вони дали всьому світу приклад самовідданості, жертовності і взаємодопомоги. Ми всі віримо, що мир на рідному Донбасі обов'язково настане", - сказав на мітингу член політради Маріупольської міської організації "Опозиційної платформи - За життя" Максим Ткач.

Опозиціонер також зазначив, що викликає стурбованість затягування Україною виконання Мінських угод.

"Чинна влада повинна зробити все, щоб відновити мир в Україні, чітко і неухильно виконати всі пункти Мінських домовленостей. Це принципова позиція "Опозиційної платформи - За життя" і те, чого ми вимагаємо від влади", – заявив Максим Ткач.

Після молебня присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять 30 загиблих мирних жителів. О 09:15 – в час, коли стався обстріл, в мікрорайоні "Східний" також прозвучала сирена, опозиціонери поклали квіти до пам'ятника "Загиблим у неоголошеній війні".