Ukraine

У мереживній білизні: Злата Огнєвіч ледь приховала спокусливі форми: фото 18+

Успішна співачка пропагує любов до себе не тільки музикою, а й відвертими зйомками. Злата Огнєвіч позувала у білій мереживній білизні перед камерою, показавши ідеальне тіло.

Після гіркого розставання з бойфрендом Злата Огнєвіч дуже комплексувала щодо своєї зовнішності, адже чоловік на завершення роману образив дівчину. Зірка нарікала на свій низький зріст та вважала, що на неї не звертатимуть увагу інші залицяльники. Проте згодом співачка усвідомила, що необхідно приймати себе справжньою й наважилася розвіяти комплекси фотосесією у білизні, яку показала в інстаграмі. 

На фото Злата Огнєвіч позува у білому мереживному комплекті, який ледь прикривав її принади. Вона засвітила струнке тіло, підтягнутий живіт та сідниці у ніжній і відвертій білизні. Таке вбрання виглядало фантастично на зірці й підкорило серця шанувальників. Чуттєвості кадру додав шовковий шлейф, який артистка спокусливо закріпила поясом на талії.

"Моя жіноча сила в тому, що я приймаю себе й розумію, що таке любов і повага. Всі ми такі, як є, і це прекрасно! У різномаїтті своя краса й особлива магія", – написала Злата Огнєвіч. 

Football news:

Liverpool are close to buying a defender for Olympiakos Tsimikas. Medical check-up-this week
Barcelona intends to sign Bernardo Silva. City can get Semeda
Real are planning to buy Dybala and are ready to include Kroos or ISCO in the deal (Sport Mediaset)
Conte about Inter before the 1/4 Europa League: we Continue to progress, we become stronger
Piontek is Interesting to Fiorentina. Herta wants just over 20 million euros
Barzagli or Grosso will replace Pirlo in Juventus U23
Daudov about Akhmat: I am Sure that the team will Interact better with each new game