logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У метро Берліна та Лондона їздили без штанів

У метро всього світу 13 січня пройшла щорічна акція «Метро без штанів». Вперше її провела комедійна група Improv Everywhere в 2002 році в Нью-Йорку.

Ідея флешмобу полягає в тому, що кілька членів групи в певний час сідають в метро і знімають штани або спідниці, а на питання оточуючих відповідають: «У штанях стало незручно», або прикидаються, що забули одяг вдома.

Учасникам перформансу радять не вдягати стринги або інше провокаційне спіднє, тому що сенс акції в тому, щоб розсмішити людей, а не образити.

Нагадаємо, за 2019 рік київським метро скористалися 495 мільйонів 300 тисяч пасажирів. Це на 700 тисяч менше, ніж у 2018 році.

Як повідомлялося, на бульварі Дружби народів хочуть облаштувати сквер і велотрек. А в парку на Сирці встановили боксерський ринг. Нагадаємо, «Укрзалізниця» презентувала проект реконструкції Центрального вокзалу.

Themes
ICO