logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У Мінфіні озвучили бажану дату завершення співпраці України з МВФ

В уряді хочуть, щоби програма, котра обговорюється зараз, стала останньою.

Україна планує закінчити співпрацю з Міжнародним валютним фондом у 2023 році. Про це заявила міністерка фінансів Оксана Маркарова, повідомляє Громадське.

"Мій амбітний план – змогти закінчити її, щоб у 2023 році у нас не стояло питання, коли ми отримаємо новий транш, а могли б себе забезпечувати", - розповіла вона. Водночас уряд продовжує переговори з місією МВФ, яка перебуває з візитом у Києві щодо нової кредитної програми про співпрацю.

"Програма, над якою ми працюємо, хороша, і вона має нам дозволити провести масу реформ, приватизацію, концесію та інші речі. Але і має дозволити нам вийти з неї по завершенні, як свого часу це змогла зробити Польща", - наголосила Маркарова.

Раніше повідомлялося, що місія Міжнародного валютного фонду, як і планувалося, розпочала роботу в Києві 14 листопада. Напередодні її представники зустрілися з прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком і міністеркою фінансів Оксаною Маркаровою.

Відео Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

У нас у гостях Оксана Маркарова - міністр фінансів України, яка вдруге поспіль призначена на цю посаду. Про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ - говоримо просто зараз, дивіться.  

Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ
Themes
ICO