logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У міськраді Дніпра пройшли обшуки через Новий міст, вручено 7 підозр

СБУ спільно з обласною прокуратурою провели обшуки у міській раді Дніпра у рамках кримінальної справи про розкрадання 29,5 млн гривень при ремонті Центрального (Нового) моста. Підозри у зловживанні отримали 7 осіб, серед яких і заступник мера (заочно).

Правоохоронці вилучили документи у департаменті благоустрою та інфраструктури, департаментах економіки, фінансів.  За даними Інформатора, один із заступників мера Михайло Лисенко змовився з засновником підприємства «Маст-Буд» для привласнення бюджетних коштів. В акт виконаних робіт внесли неправдиві дані про клас бетону тротуарних блоків.

«Підрядник повинен був зняти шар бетону в 25 сантиметрів, а зняв 18 сантиметрів. Таким чином, він заощадив близько 30% вартості. … Сьогодні провели обшуки, в ході яких вилучили документи для перевірки заявлених фактів. За останній рік прокуратура області провела дуже велику об’ємну роботу, і зараз ми можемо сказати, що у нас є результати », – повідомив начальник відділу обласної прокуратури Ігор Голубинський, передає Укрінформ.

Прокуратура змогла підтвердити розтрату на 29,5 млн гривень, встановлюється повна сума збитку. Підозри, крім заступника мера, вручили заступнику директора департаменту благоустрою та інфраструктури Олексію Самілику, начальнику управління інфраструктури Петру Шматченко, засновнику «Маст-Буда» Михайлу Беккеру, директору фірми Сергію розбили, начальнику дільниці «Маст-Буда» Микиті Заволіку і представнику технічного нагляду за договором з ДП «Жилком» Василю Самсонова.

До всіх підозрюваним застосують запобіжний захід у вигляді арешту. Якщо їхню провину доведуть, особам загрожує 8-12 років позбавлення волі з конфіскацією.

Ремонт моста, що з’єднує центр міста і лівий берег, обійшовся в 458 млн гривень. Стосовно шляхопроводу президент Володимир Зеленський та мер Дніпра уклали парі. Борис Філатов піде у відставку, якщо міський Центральний міст не буде відремонтований до 14 вересня 2019 року. Міст було відкрито 7 вересня.

Раніше було підраховано, скільки крадуть під час ремонту українських автодоріг.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO