Ukraine

У МОЗ пояснили, кому потрібна штучна вентиляція легенів

Штучна вентиляція легенів: кому потрібна / echokieva.com

В Україні зі 1892 хворих на коронавірус COVID-19 до апаратів штучної вентиляції легенів підключені 38 пацієнтів. Чому не усіх хворих підключають до ШВЛ та коли це дійсно необхідно – пояснили у МОЗ.

Про це повідомив в. о. генерального директора Центру громадського здоров'я МОЗ України Ігор Кузін під час брифінгу МОЗ.

За словами Кузіна, підключення до апаратів ШВЛ відбувається при наявності тяжкого перебігу захворювання, або при наявності певних показників, які свідчать про те, що рівень оксигинації, тобто насичення киснем є недостатнім, а легені не справляються з базовими функціями.

Є чіткі лабораторні критерії й критерії по стану здоров'я пацієнта, які свідчать про те, що пацієнта слід підключати до ШВЛ.

Хотів би також зауважити, що підключення до ШВЛ є складною процедурою і ризики ускладнень під час штучної вентиляції легень є теж значними. Тому рішення прийматиметься в кожному конкретному випадку,
– додав Ігор Кузін. 

Кому потрібна інтенсивна терапія та штучна вентиляція легень?Інтенсивна терапія та підключення до апарату штучної вентиляції легень дійсно потрібні в разі розвитку важкої пневмонії чи гострого респіраторного синдрому. Але самими лише ШВЛ істотно зменшити кількість летальних випадків при COVID-19 не вдасться. В першу чергу, люди потребували не штучної вентиляції легень, а базової та складної підтримки серцевої діяльності (84%), і лише потім — розширеної (посиленої) та базової підтримки дихання та діяльності органів.


Перебіг коронавірусу/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua

Football news:

Players and coaches of the club from California call the fans every day: congratulations, advice and just chat. Very heartfelt!
Lampard will discuss the player's return to training with Kante, but the club will not press the Frenchman
Arsenal and Tottenham want to sign Willian for free. Clubs don't have money for transfers
In the NPL, the coronavirus was detected in 4 people from three clubs. We conducted 1,008 tests
Chelsea wants to buy a midfielder Barahma. Brentford asks for 40 million euros for the Algerian
Bayer is ready to sell Bale for 50 million euros. The winger is Interesting to Manchester City
The parade of Fales in the Bundesliga continues: now the goalkeeper of Hertha has thrown himself ridiculously. I hit it with my face, I hit it with my hands