Ukraine

У МЗС Росії заявили, що Москва не має агресивних планів щодо України

Заступник міністра закордонних справ Російської Федерації Андрій Руденко заявив, що у Росіх "немає і не може бути агресивних планів щодо України".

Про це він сказав у інтервью ТАСС.

"З боку України ми чуємо войовничу риторику, яка явно провокується штучно, - з приводу можливих військових планів Росії щодо України. Хочу запевнити, що ніяких таких планів немає і бути не може", - наголосив російський дипломат.

Він також прокоментував ініціативу України про зміну Мінських угод. За його словами, підстав для цього немає.

"Вважаємо, що в даний час немає підстав для того, щоб ми міняли і самі угоди, і ту логіку, яку вони містять, і ту черговість кроків, яка там зафіксована", - сказав Руденко.

Нагадаємо, віцепрем'єр-міністр України і перший заступник голови української делегації в ТКГ Олексій Резніков закликав Захід підтримати перегляд Мінських угод, оскільки вони більше не відображають реалії на сході України. Коментуючи це, у Кремлі сказали, що Росія готова до виходу України з Мінських домовленостей, але "це не сподобається іншим учасникам переговорів".

У червні колишній командувач Збройними силами США в Європі генерал Бен Ходжес припустив, що у вересні Росія може вторгнутися в Херсонську область, прикриваючись навчаннями "Кавказ 2020". Він допустив, що Росія може захопити дамбу в Херсоні.

У липні в інтерв'ю LB.ua Ходжес додав, що не вважає, що Херсон є кінцевою метою Росії. На його думку, країна-окупант хоче захопити Одесу.

Football news:

Thomas Tuchel: If both legs were intact, you could have seen my 40-meter sprint
PSG saved Tuchel's pet: Choupo-moting got everyone for free, managed not to score from a centimetre, and now pulled Paris to the semi-finals of the Champions League
Gian Piero Gasperini: The worst part is that we were so close. I can only thank the guys
Neymar was the player of the match Atalanta-PSG. He gave an assist
ПС PSG suffered through the entire quarter-final and turned it over in 149 seconds. Lifted the Italian curse and went so far in the Champions League for the first time in 25 years
ПС PSG's pain was transformed into happiness: in three minutes, the suffering stars turned into celebrating kings
The club from Italy won't win the Champions League for the 10th year in a row. This is an anti-record