Ukraine
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

У найпопулярнішому українському супермаркеті знайшли випічку, що може викликати рак

Один із інгредієнтів продукту – смертельно небезпечний - У найпопулярнішому українському супермаркеті знайшли випічку, що може викликати рак

Один із інгредієнтів продукту – смертельно небезпечний

Фото з відкритих джерел

В Україні виявили та вилучили заморожену випічку з небезпечним складом, яку поставляли в популярну мережу супермаркетів. Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби України в Київській області.

Про шкідливу продукцію попередили в управлінні відомства Київської, а також Запорізької області.

У випічці використовувалися рідкі дріжджі, що містять ксантову камедь, яка перевищує допустимий рівень для етилену оксиду.

Виробник продукції: SC La Lorrain SRL, Campia-Turzii. Вона експортувалася з Румунії в Україну. Одержувач: ТОВ «АТБ-Маркет».

У Держпродспоживслужбі вимагають негайно вилучити харчовий продукт з обігу та письмово проінформувати компетентні органи про виявлені невідповідності в термін не більше двох робочих днів.

Це біоцид, який широко використовується в країнах за межами Європейського Союзу для стерилізації харчових продуктів. Його тривале вживання може викликати рак.

Нагадаємо, раніше на прилавки українських потрапило морозиво компанії Маcromex SRL, Campia-Turzii з небезпечною для здоров'я добавкою.