logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У новому парламенті ініціюватиму створення окремої групи депутатів від Києва – Сергій Ткаченко

У новому парламенті ініціюватиму створення окремої групи депутатів від Києва – Сергій Ткаченко
Кандидат по Солом'янці Сергій Ткаченко хоче ініціювати створення окремої групи депутатів від Києва. Фото: From-UA

Самовисуванець у депутати Верховної Ради України, юрист Сергій Ткаченко планує ініціювати створення у парламенті окремої групи депутатів, обраних від Києва та прилеглих районах Київської області для вирішення найбільших проблем столиці України, з якими місцева влада нездатна впоратись самостійно.

"Якщо мешканці Солом'янки довірять мені представляти їхні інтереси у парламенті, я ініціюватиму створення окремої депутатської групи серед переможців округів у місті Києві та прилеглих районах Київської області для розробки спільного бачення розв'язання масштабних проблем міста", - зазначив Сергій Ткаченко в інтерв'ю "Нашому Києву".

На думку Сергія Ткаченко, проблеми Солом'янки багато в чому співпадають з проблемами інших районів Києва і одна з них – це інфраструктурний колапс.

Кандидат у депутати вважає, що "місту потрібні ширші дороги, великі парковки, нові мости та транспортні вузли. Окремим пунктом він виокремив необхідність будівництва в Києві нової сучасної окружної дороги.

"Це все елементи великих інфраструктурних проектів, які на місцевому рівні вирішити неможливо. Потрібна співпраця міської влади та центральної", - зазначив Сергій Ткаченко, зазначивши, що необхідність державного фінансування великих інфраструктурних проектів передбачено його передвиборчою програмою.

Довідка: Сергію Ткаченко 38 років, він уродженець Солом'янського району. Не входить до складу жодної політичної сили і вперше приймає участь у депутатських виборах у якості кандидата. Зробив успішну кар'єру юриста, працював у провідних українських та міжнародних юридичних фірмах.

Протягом останніх дев'яти років працює на посаді Директора правового департаменту в Корпорації "Індустріальна спілка Донбасу", яка здійснює промислову діяльність в Україні, Польщі та Угорщині. Має потужний досвід роботи з іноземними інвесторами та кредиторами. Під його керівництвом було укладено десятки багатомільйонних інвестиційних та фінансових проектів на загальну суму більше 2 мільярдів доларів США за участі іноземних банків і великих міжнародних промислових інвесторів.

Крім основної юридичної освіти, Сергій Ткаченко здобував додаткові знання з економіки та менеджменту у Києво-Могилянській бізнес-школі та Київській школі економіки. Також пройшов курс лекцій з державного управління світового рівня. Серед них – навчальні програми, які були організовані Львівською бізнес-школою, Стенфордським університетом і Гарвардською школою державного управління імені Кеннеді (США). Лекції читали визнані фахівці, зокрема всесвітньовідомий політолог Френсіс Фукуяма. Серед випускників цієї програми – Святослав Вакарчук, Мустафа Найєм, інші відомі громадські діячі.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO