logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У Первомайську чоловік у гніві розстріляв з рушниці автомобілі та будинки недругів. ФОТО

До Первомайського відділу поліції звернулись місцеві мешканці 34-х і 50-ти років та повідомили, що їхній спільний знайомий завітав до них у гості з рушницею, стріляв дробом по будинку та автомобілям та поранив одного з них.

Від заявників поліцейські дізнались, що протягом декількох місяців між ними та їхнім спільним 47-річним знайомим, місцевим мешканцем, триває конфліктна ситуація, під час якої останній неодноразово погрожував з ними «розібратись». І нарешті, близько 17:00 вечора чоловік на власному авто приїхав додому спочатку до молодшого із заявників та, зайшовши на подвір’я його домоволодіння, вистрелив з рушниці у вікно житлового будинку. У хаті знаходився заявник разом зі своєю сім’єю. Внаслідок протиправних дій домовласник отримав тілесні ушкодження у вигляді поранення ноги уламками скла, інші члени родини, включаючи малолітнього сина, травмовані не були. За тим нападник вистрілив в автомобіль, який стояв у дворі.

Одразу після цього правопорушник поїхав додому до старшого із заявників, де також вистрелив з рушниці по його двох автомобілях, які були припарковані біля будинку. Та на цьому «розборки» не закінчились. Увійшовши в кураж, злодій поїхав та розстріляв ще і його торгівельний павільйон, розташований по вул. Корабельній.

Нападника слідчі поліції затримали.

Знаряддя злочину – мисливську рушницю 20 калібру, вилучено та направлено на експертизу.

За матеріалами ВК ГУНП у Миколаївській області

Themes
ICO