logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У платті-кімоно: зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі приміряла стильний образ

Мер'єм Узерлі

Мер'єм Узерлі / Серіал "Величне століття. Роксолана"

Німецько-турецька акторка, яка отримала популярність після виконання головної ролі Хюррем Султан в турецькому серіалі "Величне століття. Роксолана, показала стильний образ своїм шанувальникам у мережі.

За зіркою з нетиповою та яскравою зовнішністю стежать у мережі понад 5,5 мільйонів підписників в Instagram. Мер'єм часто публікує як домашні селфі та непрофесійні фото, так і виходи на світських подіях.

36-річна Узерлі показала, як проводить літню відпустку в іспанській Барселоні. Для прогулянки акторка приміряла червоне плаття-міні, яке нагадує кімоно, з об'ємними рукавами. Свій образ турецька зірка доповнила зручним взуттям на платформі і золотою сумкою. Також Мер'єм зібрала волосся в акуратний пучок.

Багатьом глядачам історичного серіалу, у якому йдеться про події в Османській імперії в XVI столітті і дружину султана Гюррем, яка має українське походження, запам'яталася виконавиця головної ролі – рудоволоса Мер'єм Узерлі.

Однак після зйомок у серіалі жінка кардинально змінила свій образ, звернувшись навіть до пластичних хірургів, за що акторку чимало разів критикували у мережі.

Додамо, у турецькому серіалі "Величне століття. Роксолана" Мер'єм Узерлі виконала пісню "Ой у гаю, при Дунаю" українською мовою.

Мер'єм Узерлі співає "Ой у гаю, при Дунаю": відео

Джерело: LifeStyle 24

powered by lun.ua
All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO