Ukraine

У Польщі кількість інфікованих коронавірусом перевищила 19 тисяч

spanПольща розглядає можливість зняти обмеження на перетин кордону, впроваджені у зв’язку з пандемією коронавірусу, у середині червня/span - У Польщі кількість інфікованих коронавірусом перевищила 19 тисяч

Польща розглядає можливість зняти обмеження на перетин кордону, впроваджені у зв’язку з пандемією коронавірусу, у середині червня

Станом на 19 травня кількість заражених коронавірусом у Польщі зросла до 19 080, з яких 941 особа померла, а 7 903 особи вилікувалися.

Про це у Twitter повідомляє Міністерство охорони здоров’я Польщі.

«Кількість заражених коронавірусом – 19 080, померла 941 особа», - йдеться у повідомленні.

Загалом за останню добу у Польщі зафіксовано 334 нових випадки зараження Covid-19 . За цей час підтверджено 12 смертельних випадків.

У польських лікарнях зараз перебувають 2 490 осіб, заражених коронавірусом, 76 645 осіб – на домашньому карантині, 18 831– під епідеміологічним наглядом. 7 903 особи вже вилікувалися.

У Польщі вже проведено понад 636 тис. тестів на виявлення коронавірусу.

Найбільше вогнище коронавірусу спостерігається у Сілезькому воєводстві Польщі (південь країни), де кількість заражених серед шахтарів зросла до 2,7 тис. Через це раніше було призупинено роботу п’яти шахт, з яких зараз частково відновила роботу лише одна.

Глава МОЗ Польщі Лукаш Шумовський повідомив у вівторок, що з 15 червня у країні відкриються санаторії, а з 1 червня на предмет зараження Covid-19 9 тестуватимуться особи, які планують поїхати у ці санаторії.

До слова, Польща розглядає можливість зняти обмеження на перетин кордону, впроваджені у зв’язку з пандемією коронавірусу, у середині червня.

Як повідомлялося, з 18 травня у Польщі запроваджено третій етап пом’якшення карантинного режиму. Зокрема, відновлено з обмеженнями роботу косметичних, гастрономічних закладів та деяких спортивних об’єктів, а з 25 травня буде відновлено роботу шкіл для опіки над дітьми 1-3 класів та проведення консультацій з випускниками. Зміни введено і у функціонуванні громадського транспорту: з 18 травня збільшено ліміти на кількість пасажирів в автобусах, трамваях чи метро.

Як повідомлялось, станом на ранок 19 травня в Україні підтверджено 18 876 випадків Covid-19, з них 5632 одужали, 548 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 260 випадків.

Найбільше людей захворіли за добу у Києві – 38, у Львівській області – 32, Чернівецькій – 29 та на Харківщині – 27.

Football news:

Director of Tambov that Melkadze will not play with Spartak: we do not have a free 3-5 million rubles
Juventus wanted to swap Ramsey for Ntombela. Tottenham refused
Klopp on players who have played less than 5 matches: They will receive a gold medal. If you are not from the Premier League, something from me
Messi may move to Manchester City (Fox Sports)
Salihamidžić on the transfer San to Bavaria: It can make the difference in the game. Now we have top-level variability on our flanks
Cavani is close to a contract with Roma
Balotelli can move to Boca juniors